Efektowny triumf Man Utd

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  04.07.2020 17:53

Ole Gunnar Solskjaer  |  fot. SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Manchesteru United (w ramach potyczki Premier League) wygrali z piłkarzami AFC Bournemouth 5:2. W tym momencie Czerwone Diabły są na czwartym miejscu (jeden punkt przewagi nad Chelsea). Goście zajmują przedostatnią lokatę.

Co działo się w tym spotkaniu? Rozpoczęło się niespodziewanie, bo od prowadzenia gości. W 15. minucie Stanislas ograł w polu karnym rywali Maquire'a i pewnym strzałem pokonał bramkarza MU.

Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać. W 29. minucie do wyrównania doprowadził Greenwood. Kilka minut potem z karnego nie pomylił się zaś Rashford.

W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy z dystansu huknął natomiast Martial. Ramsdale nie był w stanie skutecznie interweniować i gospodarze prowadzili już 3:1.

Na początku drugiej odsłony mieliśmy rzut karny, ale tym razem dla gości. Skutecznym egzekutorem okazał się King. W 54. minucie swojego drugiego gola w tym meczu zdobył Greenwood i podopieczni Solskjaera znowu byli na dwubramkowym prowadzeniu.

To nie był jednak koniec trafień w tej potyczce. W 59. minucie Fernandes precyzyjnie przymierzył z wolnego i zdobył piąte trafienie dla Czerwonych Diabłów.

Ostatecznie więcej bramek już nie padło i zawodnicy z Old Trafford wygrali w Teatrze Marzeń 5:2. W następnej kolejce podopieczni Solskjaera zagrają na wyjeździe z Aston Villą. Z kolei piłkarze Bournemouth podejmą Tottenham.

Komentarze | 25 komentarzy

piotruś83 | 04.07.2020 18:00

W koncu z przyjemnoscia oglada sie mecze United.
Dawno nie widzialem, zeby ktos uzyl slowo "wuefista" :)
Lerma nie wiem czemu nie wylecial za wslizg w kolano Martiala.

Wardogs | 04.07.2020 18:02

Brawo
Chociaz czy efektowne stracic jest 2 bramki z Wisienkami? :D
Mimo to swietny mecz :)

Simi1993 | 04.07.2020 18:02

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy :) Super gra poza błędami w obronie ale one dzisiaj nie miały wpływu na końcowy rezultat ;)

Te artykuly o Pogbie i Bruno z kontuzja :D
A zagrali obaj po 90 minut, poniewaz United ma teraz najdluzsza przerwe przed kolejnym spotkaniem jezeli chodzi o " walke " top4

kazikool | 04.07.2020 18:06

Sędzia chciał chyba podtrzymać emocje w meczu, bo brak czerwonej to skandal, wyprostowaną nogą na kolano, a karny również wątpliwy. Jednak w ataku chłopaki grają na miarę swojego potencjału. Ładne bramki i ta nasza osiemnastoletnia perełka zaczyna błyszczeć coraz jaśniej. Tutaj należy napisać coś, co nie mieściłoby mi się w głowie jeszcze pół roku temu, czy potrzebujemy Sancho?

lukashi22 | 04.07.2020 18:08

Szkoda tych straconych bramek po głupich bledach, szczególnie Ballu nasz jeździec bez głowy, mogliśmy mocniej ich dobić ale jest ok

Mr_Devil | 04.07.2020 18:09

nie jesteś w stanie mnie obrazić matole do "bulu" ;D

Rambo_MUnited | 04.07.2020 18:14

Ależ się micha cieszy :) już abstra***ąc od tych dwóch straconych bramek to z przodu w końcu zaczyna to wyglądać tak jak powinno z przeciwnikami tej klasy. Świetnie chłopaki grają piłką, nie boją się podejmować ryzyka, strzelają z dystansu. Co mecz ostatnio starałem się studzić emocje i nie popadać w hurraoptymizm, ale chyba jednak trzeba zacząć poprostu cieszyć się tymi meczami.

Apelowałem swego czasu o cierpliwość względem OGS, bo było widać światełko w tym projekcie. Pojawili się zawodnicy jakościowi, kolejni wrócili z kontuzji i się okazuje, że ta drużyna wcale nie jest taka słaba.

A transfer Bruno to majstersztyk. Lepiej trafić się nie dało jeżeli chodzi o grę i mentalność. Wniósł drużynę na inny poziom.

Mr_Devil | 04.07.2020 18:20

Oświadczam, że popełniasz kolejne, celowe byki ort., żeby przykryć te popełniane po "alkocholu" lub w "bulu" doopy..
eot

Mucha52 | 04.07.2020 18:20

Bruno podniósł poziom tej drużyny o 2 poziomy wyżej, wydaje mi się ze to najlepszy transfer United od czasu Van Persiego.

marcB | 04.07.2020 18:23

Fernandes podniósł poziom.... ale co Greenwood gra !

JO_SEPH | 04.07.2020 18:44

Zielony_Cwel

to i tak nic przy tym, co wczoraj Gomez robił

redsik | 04.07.2020 18:45

Czy ktoś na tej stronce jest po to żeby porozmawiać o piłce czy już wszyscy obecni są przepełnieni jadem? co z tego że HM i DDG???? MU ich zmiótł i pozostał w walce o LM, więc nie wiem o co chodzi, piłka grą błędów ale czapki z głów przed MU i wydaje mi się że Chelsea odda jednak po walce te 4 miejsce, Greenwood-będzie to KTOŚ.

Joker | 04.07.2020 18:47

Powtórzę się, ale takie MU chcę oglądać :) pal licho już te 2 stracone gole (ten karny z d.upy biorąc wykładnie sędziów La Liga z meczów Realu Madryt, hehe), bo efektowna gra ofensywna wszystko rekompensuje. A co cieszy jeszcze bardziej nie jest tak, że zespół wisi na jednym zawodniku tylko w zasadzie każdy potrafi zapunktować i zrobić coś ekstra. Oczywiście zdecydowanym liderem jest Fernandes (piękny gol z wolnego plus 2 asysty, choć takie statystyczne, bo to nie były jakieś kluczowe podania), który wzniósł na wyższy poziom cały zespół, i każdy zawodnik przy nim wygląda lepiej. Najbardziej jednak cieszy jak się pięknie rozwija Greenwood, oby nic go nie zahamowało i dalej czynił tak szybkie postępy, bo rośnie nam snajper z najwyższej półki. Już można się zastanawiać kiedy zadebiutuje w reprezentacji Anglii i czy pojedzie na najbliższe euro.

kubisCFC | 04.07.2020 18:59

Powiem szczerze, że jako kibic Chelsea byłem spokojny o top4 po tym jak pokonaliśmy City. Co więcej, szedlbym w ciemno że i lisy przeskoczymy.
Ahhh ta Premier league... Gratulacje dla diabłów!
Wernerowi I Zyiechowi może być trochę przykro. Nie wypada liczyć na nieszczęście innych, ale być może tylko UEFA może nam uratować LM w przyszłym sezonie.

JO_SEPH | 04.07.2020 19:05

redsik

pisz do swojego 'kolegi' po szalu, bo to on wchodzi pod newsy o United i prowokuje. jakoś nie widzę, żeby to samo robili kibice Unied pod newsami i Liv :p

redsik | 04.07.2020 19:23

@JO_SEPH

nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, ja nikogo nie prowokuję a i nie odpowiadam za komentarze człowieka, który kibicuje Liverpoolowi. Mam tłumaczyć się za kogoś kto prowokuje? w imię Liverpoolu? hahaha

Pepe12LFC | 04.07.2020 19:25

Gratulacje wygranej. Ta ekipa z meczu na mecz coraz lepiej wyglada, przyszły sezon będzie mega ciekawy. Cieszę się, ze ta końcówka sezonu jest taka zacięta, bo tyle czekania na powrot PL, a okazało by się, że zobaczymy tylko mecze towarzyskie. Z przyjemnością czekam na koniec ligi i jestem ciekaw kto załapie się do LM.
JO_SEPH to wejdź na artykuł po porażce LFC z City, tam tez kibice United mają używanie. Tego nie zmienisz :)
Jeszcze raz gratulacje i Powodzonka w dalszej walce o Top4 a nawet podium !

Adrian2805 | 04.07.2020 19:34

Ciekawi mnie, czy dla zawodowego piłkarza jest jakakolwiek różnica grać przy pustych trybunach, a przy  pełnych trybunach. Dla mnie różnića byłaby kolosalna, ale ja niestety tyle nie zarabiam, więc może to są inni ludzie.

lukashi22 | 04.07.2020 19:36

Trochę boli te pseudo promowanie ofensywnej gry. Miały być puszczane minimalne spalone. Tutaj sznurówki wystaly i spalony. Wiem że nie raz nam taki spalony tyłek uratuje, ale ogólnie powinni to ogarnąć, bo psuje to mecze

91NC99 | 04.07.2020 20:30

Warto wspomnieć, że w meczu padły również 3 nieuznane gole i to aż dwie dla wiśni. Co prawda spalony przy obu wyraźny, ale każe to zwrócić uwagę na formę obrony MU. Z drugiej strony centymetr zadecydował że go Rasha nie został uznany, tak jak centymetr zadecydował o uznaniu gola Bruno. Oba karne, choć przypadkowe, to słusznie podyktowane.

RaulMadrid | 05.07.2020 00:55

Guardiola, Zidane, Solskjaer.

Trzech trenerów którzy bez doświadczenia z niczego stworzyli coś wielkiego.
Ten ostatni najlepsze ma jeszcze przed sobą, ale jedno jest pewne United pod wodzą Norwega szybciej niż później wrócą na należyte im miejsce i Anglii oraz w Europie.

Flash87 | 05.07.2020 13:01

Pierwszy raz od odejścia Fergusona nie mogę się doczekać nowego sezonu :)

united1986 | 05.07.2020 21:01

Wygląda to coraz lepiej, jest dobra atmosfera w szatni piłkarze cieszą się grą a to najważniejsze. Skład jest nadal oczyszczany że szrotu a transfery robione są z głową i póki co wszystkie trafione. Do walki o tytuł to jeszcze jak dla mnie za wcześnie ale z każdym sezonem ten dystans powinien się zmniejszać.