REKLAMA
REKLAMA

Lampard liczy na zatrzymanie Brazylijczyka

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  05.07.2020 13:12
Lampard liczy na zatrzymanie Brazylijczyka

Willian  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Chelsea Frank Lampard cały czas ma nadzieję, że Willian pozostanie w jego zespole po zakończeniu obecnego sezonu.

Na chwilę obecną wszystko jednak wskazuje na to, że Brazylijczyk pożegna się z londyńskim klubem po zakończeniu obecnych rozgrywek. Wówczas wygasa jego obecna umowa.

Frank Lampard poinformował jednak, że klub cały czas prowadzi rozmowy z 31-letnim pomocnikiem w sprawie ewentualnego podpisania nowego kontraktu. Menedżer The Blues widzi doświadczonego Brazylijczyka w swojej drużynie w kolejnym sezonie.

- Nie straciłem nadziei na to. Klub wciąż prowadzi z nim rozmowy. Chcemy, żeby został w klubie, ale biorę również pod uwagę to, że ten kontrakt jest dla niego bardzo ważny ze względu na jego wiek i miejsce, w którym jest - powiedział Lampard.

- Mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć porozumienie. Mogę tylko powiedzieć, że był bardzo dobrym pracownikiem klubu. Jeśli uda się go nam zatrzymać, będę szczęśliwy. Jeżeli to, to na pewno będę mu życzył powodzenia - dodał szkoleniowiec Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

Zbanowany | 05.07.2020 13:31

Nie wierzę w tego zawodnika, chyba, że jakimś cudem partnerstwo w postaci Ziyecha i Wernera sprawi, że poprawi swoje statystyki i przestanie być chimerycznym zawodnikiem. Zastanawiam się jak piłkarz o takim świetnym odejściu, bajecznej technice, szybkości ma tak słabe statystyki, on gra 7 lat w Chelsea...

Wojo666 | 05.07.2020 16:39

Nigdy nie wybił się ponad przeciętność. Kilka dobrych meczy znacznie więcej słabych.. Średniak jak na Chelsea, nic wiecej.

Zbanowany | 05.07.2020 18:40

Taki Pedro, rok starszy w dodatku mając 100 meczy mniej w Chelsea od Williana, ma tylko strzelonych 8 bramek mniej, w dodatku Willian egzekwuje rzuty wolne i karne...Chyba więcej nie muszę dodawać.

PLGero | 05.07.2020 18:47

Dziwię się tym narzekanion. William ratował sam Chelsea już wiele razy (np. strzałem z wolnego), ma słabe mecze, ale ma też wybitne ... podobnie jak Benzema, ale Francuza aktualnie nikt nie chce jakoś zwalniać, bo akurat ma dobry okres.
Dla mnie William jest w TOP5 w Chelsea aktualnie.

BayernMunchenFA | 05.07.2020 19:26

O kolejny oldboj ***.

Luciferrrroo | 06.07.2020 00:17

W tym sezonie to nasz najlepszy piłkarz, ale pytanie czy po podpisaniu nowego kontraktu nie odechce mu sie grac. Może lepiej całkowicie postawić na mlodych.

PLGero | 06.07.2020 01:31

Dziwię się tym narzekanion. William ratował sam Chelsea już wiele razy (np. strzałem z wolnego), ma słabe mecze, ale ma też wybitne ... podobnie jak Benzema, ale Francuza aktualnie nikt nie chce jakoś zwalniać, bo akurat ma dobry okres.
Dla mnie William jest w TOP5 w Chelsea aktualnie.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy