REKLAMA
REKLAMA

17-letni talent z nową umową w Liverpoolu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Liverpoolfc.com  |  06.07.2020 17:06
17-letni talent z nową umową w Liverpoolu

Kibice Liverpoolu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Harvey Elliott podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Liverpoolem - poinformowała oficjalna strona klubu z Anfield Road.

Utalentowany skrzydłowy do The Reds trafił zaledwie rok temu z Fulham, ale na podpisanie profesjonalnej umowy musiał poczekać do swoich siedemnastych urodzin, które obchodził w kwietniu.

W tym sezonie Elliott otrzymał od trenera Juergena Kloppa szansę występu w ośmiu spotkaniach pierwszego zespołu, w tym dwóch w Premier League.

- Od pierwszego dnia, którego tutaj trafiłem, jest to dla mnie nieopisana przygoda. Teraz, gdy podpisałem pierwszy profesjonalny kontrakt, spełniło się marzenie moje i mojej rodziny. Jestem podekscytowany i czekam na to, co przyniesie przyszłość - powiedział Elliott po podpisaniu nowego kontraktu.

Klopp zachwycony Elliottem


Zadowolenia z dotychczasowej postawy Elliotta w zespole z Anfield Road nie kryje również menedżer Liverpoolu Juergen Klopp. - To genialne wieści. Harvey to ekscytujący talent. Wszyscy znamy jego zalety, widzieliśmy go w tym sezonie w pierwszej drużynie i zespole U-23. Uwielbiam jego postawę, uwielbiam jego entuzjazm, uwielbiam jego odwagę. Ma odpowiednią ilość piłkarskiej pewności siebie i polotu - powiedział Klopp.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 06.07.2020 18:12

świetnie się zapowiada, imponuje techniką, dryblingiem, troszkę słabe warunki fizyczne ale to jeszcze dzieciakanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy