REKLAMA
REKLAMA

Mourinho krytykuje Arsenal: Nie mają czego świętować

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  06.07.2020 19:33
Mourinho krytykuje Arsenal: Nie mają czego świętować

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho skrytykował Arsenal stwierdzając, że "nie mają zbyt wiele powodów do świętowania" po tym, jak Kanonierzy na swoim klubowym koncie facebookowym wyśmiali porażkę Kogutów z Sheffield United.

Tottenham w ostatni czwartek przegrał 1:3 z drużyną prowadzoną przez Chrisa Wildera, a Arsenal zamieścił wpis na Facebooku o treści: "Nie jest łatwo pokonać Sheffield United na Bramall Lane. Oto przypomnienie jak to się robi". Pod nim opublikowany został skrót meczu Pucharu Anglii, w którym Arsenal wygrał z Sheffield United.- Uważam, że gdyby byli w czołówce ligi lub walczyli o pierwszą czwórkę, to nie cieszyliby się z problemów innych - powiedział Mourinho. - Z problemów innych cieszysz się tylko wtedy, gdy i ty masz kłopoty. W końcu to mówi więcej o nich. Nie mają zbyt wielu powodów do świętowania, więc muszą wykorzystać każdą okazję, aby to zrobić.

- W ligowej tabeli są w bardzo podobnej sytuacji, jak my. Nie lubię łączyć klubu z jakimś postem czy tweetem. Może się mylę, może i mam rację, ale osoba, która to zrobiła, prawdopodobnie zdecydowała o tym sama. Nie wierzę, że wysłał to Arteta. Nie wierzę, że zrobił to Xhaka lub inny kapitan - dodał Mourinho.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

slawekmat | 06.07.2020 20:24

Derby będę dzięki temu lepsze bo Jose lubi budować psychikę i walkę swojego zespołu na takich przykladachanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy