REKLAMA
REKLAMA

Guendouzi na wylocie z Arsenalu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Athletic  |  07.07.2020 15:48
Guendouzi na wylocie z Arsenalu

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Matteo Guendouzi prawdopodobnie pożegna się z Arsenalem po zakończeniu obecnego sezonu. Francuski pomocnik został ostatnio odsunięty od drużyny przez menedżera Mikela Artetę - informuje The Athletic.

Guendouzi nie pojawił się w kadrze zespołu od 20 czerwca, kiedy po meczu z Brighton starł się ze swoim rodakiem Nealem Maupay'em. Aktualnie piłkarz nawet nie trenuje z drużyną i jego dni w klubie wydają się być policzone.

Piłkarz co prawda uniknął kary od Komisji Dyscyplinarnej, ale swoim zachowaniem mocno zdenerwował trenera Mikela Artetę. Od tamtej pory hiszpański szkoleniowiec nie korzysta z jego usług.

W najbliższych dniach prawdopodobnie dojdzie do spotkana przedstawicieli zawodnika z władzami Kanonierów w celu omówienia sytuacji Guendouziego. Piłkarz prawdopodobnie otrzyma od Arsenalu zielone światło na odejście.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

redsik | 07.07.2020 17:53

ponoć zaoferowali go Atletico w zamian za Parteya...

matej141 | 07.07.2020 20:42

Nie mam nic przeciwko. Arsenal powinien kojarzyć się jako porządny klub, a każdy taki nieokrzesany młodziak z sodówką, powinien dostać taką lekcje życia.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy