REKLAMA
REKLAMA

Mattheus: Havertz w Bayernie? To możliwe

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.sky.de  |  08.07.2020 09:54
Mattheus: Havertz w Bayernie? To możliwe

Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM  |  fot. Przemysław Mamczak

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według Lothara Matheusa w trakcie letniego okna transferowego szeregi Bayernu Monachium może zasilić Kai Havertz, ale tylko pod warunkiem, że z klubem rozstaną się Thiago Alcantara i Davi Alaba, co skutkować będzie tym, że konkretne sumy trafią na konto klubu z Bawarii.

Od dłuższego czasu spekuluje się, jaka przyszłość czeka pomocnika Bayeru Leverkusen. Legenda niemieckiej piłki przekonuje, że Havertz może trafić do Bayernu.

- Jeśli większy klub niż Bayer Leverkusen wykłada pieniądze, których Rudi Voller i klub oczekują za Havertza, to jestem pewny, że ten tego lata piłkarz zmieni klub, bo zrozumiałe jest dla mnie to, że zawodnik chce wykonać kolejny krok, chcąc się nadal rozwijać - mówił Matheus w rozmowie ze Sky Germany.

- Gdyby Thiago i David Alaba odeszli z klubu, Bayern dostałby konkretne sumy z tytułu tych transferów, oszczędzając jednocześnie na pensjach dla obu. Niewykluczone, że wówczas budżet klubu mógłby pozwolić na pozyskanie wielkiego talentu - dodał Niemiec.

21-letni zawodnik znajduje się nie tylko na celowniku Bayernu, ale również Chelsea FC. Ostatnio pojawiły się głosy, że klub z zachodniego Londynu jest gotowy wyłożyć na transakcję z udziałem piłkarza mniej więcej 100 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy