REKLAMA
REKLAMA

Koniec sezonu kapitana Liverpoolu

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  10.07.2020 17:39
Koniec sezonu kapitana Liverpoolu

Jordan Henderson  |  fot. Vitaliy Timkiv / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jurgen Klopp potwierdził, że Jorgan Henderson nie pojawi się już w tym sezonie na boisku. Dobrą wiadomością jest jednak to, że kapitan Liverpoolu nie potrzebuje operacji. Dzięki temu szybciej zobaczymy go ponownie na murawie.

Powodem przerwy w grze Hendersona jest kontuzja kolana, jakiej nabawił się podczas meczu przeciwko Brighton. Nie potwierdziły się doniesienia mówiące o tym, że reprezentant Anglii musiałby poddać się zabiegowi medycznemu. - To naprawdę najlepsza ze złych wiadomości, jakie mogliśmy otrzymać - powiedział menedżer The Reds, Jurgen Klopp.

Liverpool potwierdził przy okazji, że kontuzja nie przeszkodzi Jordanowi Hendersonowi w wielkiej fecie i koronacji drużyny na zakończenie sezonu Premier League. Anglik jako kapitan wzniesie puchar za zdobyty tytuł mistrza kraju.

- Jordan nie zagra już w tym sezonie, ale jestem przekonany, że zobaczymy go na boisku od początku nowej kampanii - zaznaczył Klopp.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 10.07.2020 18:44

Jordan kuruj się na nowy sezon ! mamy dzban za mistrzostwo Anglii a ty sobie zrób odpoczynek i regenerację przed kolejnym sezonem... szkoda Jordana ale fajnie że dzban wzniesie i takanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy