REKLAMA
REKLAMA

Hodgson: Crystal Palace nie odpuszcza sezonu

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: BBC  |  10.07.2020 20:29
Hodgson: Crystal Palace nie odpuszcza sezonu

Roy Hodgson  |  fot. Getty Images

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Roy Hodgson zapewnia kibiców i dziennikarzy, że prowadzone przez niego Crystal Palce podejdzie do ostatnich meczów sezonu Premier League jak najbardziej poważnie. W ten weekend jego podopieczni zagrają z walczącą o utrzymanie Aston Villą.

Crystal Palace zajmuje czternaste miejsce w tabeli i ma bezpieczną dwunastopunktową przewagę nad strefą spadkową. Zespół ten w ostatnich czterech kolejkach tylko przegrywał, czym naraził się na krytykę mediów, a także Roya Keane’a. Ten stwierdził, że piłkarze Crystal Palace zachowują się, jakby byli już myślami na wakacjach.

Roy Hodgson, którego zespół przegrał ostatnio 2:3 z Chelsea, nie zgadza się z tym stwierdzeniem. - Z pewnością nie mam obaw o moich piłkarzy i o to, że będą prezentowali jak najwyższy poziom w najbliższych meczach. Nie jestem rozczarowany naszą postawą i zaangażowaniem, odkąd wróciliśmy do gry w czerwcu - powiedział.

- W najbliższych czterech meczach postaramy się zdobyć tak dużo punktów jak to tylko możliwe. Nie będzie to łatwe, ale liczymy na przełamanie. W meczu z Chelsea mieliśmy wiele dobrych momentów i rywale mieli nieco szczęścia, że zgarnęli całą pulę - dodał menedżer.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco