REKLAMA
REKLAMA

Guardiola liczy na pozytywną decyzję

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  12.07.2020 11:51
Guardiola liczy na pozytywną decyzję

Josep Guardiola  |  fot. Stefan Constantin/SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Menedżer Manchesteru City Josep Guardiola ma nadzieję, że w poniedziałek zapadnie pozytywna dla jego drużyny decyzja i będzie mogła w przyszłym sezonie występować w Lidze Mistrzów.

Manchester City w sobotę efektownie 5:0 pokonał Brighton, zapewniając sobie jedno z miejsc premiowanych występami w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Na razie nie wiadomo jednak, czy do tego dojdzie, bowiem na początku tego roku klub został ukarany przez UEFA dwuletnim wykluczeniem z europejskich pucharów za złamanie przepisów Finansowego Fair Play.

Klub z Etihad Stadium odwołał się od tej decyzji do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS), który w poniedziałek ma ogłosić swój wyrok w tej sprawie.

- Dziś osiągnęliśmy jeden cel, jakim jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów pod względem matematycznym. To jest wyzwanie, które jest minimalnym celem dla tego klubu. Ci zawodnicy robili to przez sześć czy siedem lat - powiedział Guardiola.

- Zasługujemy na to, aby tam być, bo wygraliśmy to na boisku. Mam nadzieję, że w poniedziałek otrzymamy pozwolenie na grę, ponieważ ci zawodnicy na to zasługują - kontynuował szkoleniowiec.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

primasort | 12.07.2020 15:26

Dla atrakcyjności LM lepie żeby in odpyścili.Wolę City niż paralityczną Chelsea Lamparda

Mucha52 | 12.07.2020 15:54

Według przecieków City sie nie zostanie wyrzucone  z europy.

JO_SEPH | 12.07.2020 15:56

W ogóle ten komunistyczny shot nie powinien istnieć. Sztuczne 'wyrównywanie' szans. Nie masz kasy to won z wielkiej piłki.

xxBANGxx | 12.07.2020 21:33

Za takie przekręty finansowe to się idzie do więzienia. Oczywiście nie dotyczy to najbogatszych, heh. Liczę na uczciwy wyrok, a więc przynajmniej rok banicji dla City, bo jeśli będzie inaczej... to każdy bogaty klub zacznie działać podobnie, a przecież nie o to chodzi.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy