REKLAMA
REKLAMA

Praca: Sports Data Operator

dodał: redakcja  |  źródło: Goal.pl  |  21.07.2020 10:22
Praca: Sports Data Operator

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole? To może być propozycja dla Ciebie.

Better Collective Poland poszukuje Sports Data Operator, który będzie częścią zespołu programistycznego, aktywnie pomagając w zarządzaniu danymi sportowymi za pomocą dedykowanego, powstającego właśnie, panelu administracyjnego. Będzie rozwijał wiedzę sportową oraz bukmacherską w zespole, analizował dane, wyniki oraz ich poprawność.

Codzienna praca będzie polegać na manualnym przypisywaniu i synchronizacji danych od różnych dostawców, wyszukiwanie, poprawianie oraz zgłaszaniu błędów w danych. Celem jest zapewnienie płynności w ich poprawnym dostarczaniu. Znajomość języka angielskiego jest kluczowa, pracujemy i komunikujemy się dostawcami z Europy i USA.

Istotna jest znajomość tematyki zakładów sportowych i rynku bukmacherskiego. W zespole można rozwinąć umiejętności analityczne, poznać lepiej narzędzia do wytwarzania oprogramowania - nauczymy Cię procesu testowego oraz dostarczania jakości.

Szczegóły na temat oferty są dostępne tutaj
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA