REKLAMA
REKLAMA

Koulibaly jednak w promocji dla Man City?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Mirror  |  15.07.2020 21:34
Koulibaly jednak w promocji dla Man City?

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
The Mirror na swoich łamach sugeruje, że SSC Napoli obniży kwotę za Kalidou Koulibaly'ego. Pierwotnie mówiło się o tym, że klub z Kampanii oczekuje za swojego zawodnika 80 milionów funtów. Najnowsze doniesienia wskazują, że piłkarz może kosztować 20 milionów funtów mniej.

W ostatnim czasie na faworyta do pozyskania rosłego defensora wyrósł Manchester City. Ustępujący mistrz Premier League nie jest jednak jedynym klubem, który wyraża chęć pozyskania zawodnika. Koulibaly znajduje się również na radarze Liverpoolu FC, czy Manchesteru United.

Guardiola z konkretnymi planami


Coraz częściej w angielskich mediach słychać jednak głosy, że reprezentant Senegalu jest jednym z trzech głównych celów Man City na zbliżające się okno transferowe, które wystartuje w Anglii już 27 lipca i potrwa do 5 października.

Wierząc medialnym doniesieniom, to menedżer The Citizens ma konkretne plany związane ze wzmocnieniem swojego zespołu. Josep Guardiola chciałby, aby jego drużynę zasilili: środkowy obrońca, lewy obrońca i napastnik. Manchester City ma zatem zamiar wzmocnić się przed kolejną edycją Ligi Mistrzów.

Jeśli nie Senegalczyk, to kto?


W kontekście Koulibaly'ego warto jednak zaznaczyć, że nie tylko on jest postrzegany jako cel na wzmocnienie defensywy Obywateli. Wysoko w gabinetach klubowych sterników stoją również akcja Nathana Ake z Bournemouth, za którym przemawia wiek. Defensor Wisienek jest o cztery lata młodszy od Senegalczyka.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

Luciferrrroo | 16.07.2020 08:52

Ciekawe skąd City ma pieniądze? Ostatnimi laty mało sprzedawali i bardzo dużo wydawali, a mają pieniędzy więcej nawet od United które jest bardzo mocne marketingowo i trochę sprzedawało. Możliwe, że to ta różnica między 2 a 3 miejscem w tabeli, bo za każde miejsce wyżej trochę więcej się dostaje.

Luciferrrroo | 16.07.2020 08:53

Przez ostatnie 5 lat City €-668.87m, dla porównania Chelsea €-126.31m.

CORLUCCI | 16.07.2020 09:02

ciekawe co cie interesują nie twoje pieniądze

JO_SEPH | 16.07.2020 12:33

on cały czas o hajsie nawija

Luciferrrroo | 17.07.2020 14:46

No bo jest FFP więc podziwiam City, że potrafi tyle zarabiać nie mając sukcesów w Europie, w porównaniu do np. Liverpoolu, Realu.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy