REKLAMA
REKLAMA

Arteta liczy na przedłużenie kontraktu Aubameyanga

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Guardian  |  20.07.2020 15:15
Arteta liczy na przedłużenie kontraktu Aubameyanga

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cały czas nierozstrzygnięta jest kwestia przyszłości Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Tymczasem The Guardian donosi na swoich łamach, że menedżer Arsenalu FC Mikel Arteta zwrócił się do władz klubu z prośbą o uregulowanie spraw związanych z Gabończykiem.

Aubameyang strzelił pięć goli w ostatnich sześciu meczach, w tym dwukrotnie, gdy Arsenal pokonał Manchester City w półfinale Pucharu Anglii. Mimo wszystko zawodnik wciąż nie parafował nowego kontraktu, a warto pamiętać, że obecna umowa napastnika The Gunners wygasa już za 11 miesięcy.

Im szybciej, tym lepiej


- Gdy mówiłem o niepewnych kwestiach, to jedną z nich była przyszłość Aubameyanga. Myślę, że jasno określiłem to, czego oczekuję. Im szybciej zostanie przedłużony kontrakt z zawodnikiem, tym lepiej. Jeśli sprawa zostanie szybko załatwiona, to zawodnik będzie mógł się koncentrować na pracy, będąc nie tylko spokojniejszym o swoją przyszłość, ale też bardziej zdeterminowanym - mówił opiekun Kanonierów cytowany przez The Guardian.

Dodajmy, że w najbliższy wtorek Arsenal zmierzy się z Aston Villą w ramach 37. kolejki Premier League. Co prawda obecnie głównym celem londyńskiej ekipy jest triumf w FA Cup, co otworzyłoby Arsenalowi bramy do występów w europejskich pucharach. Niemniej nikt w stołecznej ekipie nie zamierza lekceważyć wtorkowej potyczki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy