REKLAMA
REKLAMA

Manchester City targuje się ws. Koulibaly'ego?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  21.07.2020 09:21
Manchester City targuje się ws. Koulibalyego?

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester City według włoskich mediów jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Kalidou Koulibaly'ego. Klub z Etihad Stadium nie jest jednak gotowy na to, ab wyłożyć 80 milionów euro za Senegalczyka, czytamy na łamach Football Italia.

Znani włoscy dziennikarze sportowi Gianluca Di Marzio i Alfredo Pedulla sugerują, że agent zawodnika Fali Ramadani ostatnio spotkał się z prezydentem SSC Napoli Aurelio De Laurentiisem. W trakcie spotkania sternikowi Azzurrich miała zostać przekazana wiadomość, że Man City jest poważnie zainteresowany defensorem teamu z Kampanii.

Do porozumienia daleka droga


Warto zaznaczyć, że Napoli pierwotnie oczekiwało za swojego zawodnika 100 milionów euro. Ostatnio jednak ta suma spadła do 80 milionów euro, a niewykluczone, że może wynieść nawet 75 milionów euro, co sugeruje Włoch Di Marzio. Kłopot w tym, że decydenci klubu Premier League są skłonni przeznaczyć na transakcję z udziałem 29-latka maksymalnie 50 milionów euro.

Chętnych nie brakuje


Kolulibaly to zawodnik, który już od kilku miesięcy łączony jest z różnymi klubami ze Starego Kontynentu. Wcześniej zawodnik znajdował się w orbicie zainteresowania Manchesteru United, czy Liverpoolu. Dodajmy, że Senegalczyk ma kontrakt ważny z przedstawicielem Serie A do końca czerwca 2023 roku.

33-krotny reprezentant Senegalu dołączył do Napoli z KRC Genk w lipcu 2014 roku, kosztując ponad siedem milionów euro. Zanim zawodnik trafił do ekipy z Belgii, to występował w FC Metz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Fan_Tulipan | 21.07.2020 14:33

Chyba częściej przewija się na włoskich portalach związanych z SSC propozycja, którą "przywiózł" z Man. City Ramadani w wysokości 60 mln. £. Co nie przekonało ADL.
Aczkolwiek chyba istnieje możliwość, że Koulibaly zostanie sprzedany tego lata. Wszystko kwestią ceny.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy