REKLAMA
REKLAMA

Solskjaer: Man Utd jest wystarczająco atrakcyjny

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: BBC  |  21.07.2020 16:26
Solskjaer: Man Utd jest wystarczająco atrakcyjny

Ole Gunnar Solskjaer  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United lada moment zakończy rozgrywki angielskiej ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Tym samym sternicy Czerwonych Diabłów będą mieli ręce pełne roboty, chcąc wzmocnić skład zespołu przed nową kampanią. Tymczasem menedżer ekipy z Old Trafford w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że Manchester United jest bardzo atrakcyjnym klubem dla zawodników w kontekście zbliżającego się okna transferowego.

Norweski opiekun przekonuje, że niezależnie od tego, czy jego drużynie uda się wywalczyć miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, czy nie, to gra w Man Utd jest bardzo dobrą opcją dla każdego piłkarza, mając na uwadze to, jak duży postęp angielskim team wykonał w ostatnich miesiącach.

Czerwone Diabły zapiszą się w historii po sezonie?


Jeśli zawodnicy Czerwonych Diabłów wywalczą miejsce w pierwszej czwórce i wywalczą możliwość gry w elitarnych rozgrywkach w kolejnej kampanii, stanie się tak dopiero po raz trzeci w historii od momentu, gdy z klubem rozstał się sir Alex Ferguson. Aby Manchester United wywalczył przepustkę do gry w elitarnych rozgrywkach, nie może przegrać w swoich dwóch ostatnich spotkaniach Premier League.

- To normalne, że zawsze chce się grać w najważniejszych klubowych rozgrywkach, gdzie można się mierzyć z najlepszymi drużynami. To atrakcja sama w sobie, ale Man Utd nawet bez występów w Lidze Mistrzów jest wystarczająco atrakcyjny - przekonywał Ole Gunnar Solskjaer w rozmowie z BBC Sport.

Solskjaer: Musimy skupić się na najbliższych meczach


- Każdy może zobaczyć, że jesteśmy w drodze do czegoś lepszego. Nie chcę mówić o tym, ile możemy zyskać finansowo lub kto może do nas dołączyć. Na razie musimy skupić się na rozegraniu dwóch ostatnich meczów w lidze, chcąc zapewnić się możliwość gry w Lidze Mistrzów. Co będzie dalej, zobaczymy - zaznaczył Norweg.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

devious666 | 21.07.2020 17:24

"Aby Manchester United wywalczył przepustkę do gry w elitarnych rozgrywkach, nie może przegrać w swoich dwóch ostatnich spotkaniach Premier League."

Jak wysoko wygrają z WHU to wystarczy im nawet niska porażka z Leicester bo będzie decydował bilans bramkowy są na równi obecnie...anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy