REKLAMA
REKLAMA

Arteta: Arsenal nie zagra rezerwowymi

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  23.07.2020 19:26
Arteta: Arsenal nie zagra rezerwowymi

Kibice Arsenalu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Choć Arsenal przygotowuje się do finałowego meczu FA Cup z londyńską Chelsea, Mikel Arteta nie zamierza oszczędzać swoich kluczowych graczy w najbliższej ligowej konfrontacji. Kanonierzy zagrają z zagrożonym spadkiem Watfordem.

The Hornets muszą uzyskać lepszy wynik niż Aston Villa, jeżeli chcą w ostatniej kolejce Premier League uniknąć degradacji do niższej klasy rozgrywek. Arsenal, ustami menedżera Mikela Artety, zapowiada, że zagra na sto procent i w możliwie najmocniejszym składzie.

Arsenal chce zmazań plamę


Kanonierzy będą chcieli zmazać w ten weekend plamę po ostatnim przegranym meczu z Aston Villą. Obecnie zajmują dopiero dziesiąte miejsce w tabeli Premier League.

- Chcę zobaczyć moich piłkarzy grających z możliwie najlepszym nastawieniem przed finałem. Postaram się wystawić do gry najmocniejszą jedenastkę. Szanujemy to, że parę drużyn walczy o utrzymanie i dlatego też chcemy podejść do tego meczu na poważnie - mówi Arteta.

Arteta szanuje rywali


- Najlepszym sposobem na to, by właściwie przygotować się do finału FA Cup jest zagranie dobrego meczu w lidze. Musimy wrócić na właściwe tory po ostatniej porażce - zaznacza menedżer.- Nie możemy podejść do tej rywalizacji bez odpowiedniego zaangażowania czy intensywności. Wtedy mielibyśmy problem - dodaje.

Najbliższy mecz z Watfordem zostanie rozegrany 26 lipca o 16:00.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy