REKLAMA
REKLAMA

Salisu krok od Southampton

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tribalfootball.com  |  26.07.2020 18:23
Salisu krok od Southampton

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W najbliższym czasie można spodziewać się oficjalnego komunikatu ze strony Southampton dotyczącego finalizacji transferu. Zawodnikiem Świętych zostanie Mohammed Salisu, który do tej pory występował w Realu Valladolid.

Pochodzący z Ghany zawodnik od dłuższego czasu jest łączony z przenosinami do Southampton, które prawdopodobnie wygrało rywalizację o niego z francuskim Stade Rennes. Piłkarz był zdecydowany na przenosiny do Premier League, choć klub Ligue 1 oferował mu występy w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Obrońca już po badaniach


Salisu jest już o krok od podpisania kontaktu z Southampton. Utalentowany obrońca, który był jednym z objawień zakończonego już sezonu La Liga, przeszedł już badania medyczne. Według nieoficjalnych informacji piłkarz zwiąże się ze Świętymi czteroletnią umową.

Southampton pozyska piłkarza za 12 milionów euro. Tyle wynosiła bowiem klauzula z kwotą odstępnego zawarta w kontrakcie zawodnika z Realem Valladolid.

W zespole z St Mary' Stadium, Salisu o miejsce w wyjściowym składzie będzie rywalizował między innymi z reprezentantem Polski Janem Bednarkiem.

W ostatnim sezonie, który był dla Salisu debiutanckim na boiskach La Liga, rozegrał łącznie 32 mecze, zdobywając jednego gola.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy