REKLAMA
REKLAMA

Aston Villa się wzmacnia. Nowy dyrektor sportowy

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: BBC  |  30.07.2020 20:47
Aston Villa się wzmacnia. Nowy dyrektor sportowy

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Aston Villa zdecydowała się na zatrudnienie nowego dyrektora sportowego, jakim jest Johan Lange. Ma on pomóc klubowi w opracowaniu skutecznej polityki transferowej, aby klub nie drżał po raz kolejny o utrzymanie w Premier League.

Klub z Birmingham pozostanie w elicie na kolejny sezon, ale był naprawdę bliski degradacji. Aston Villa zapewniła sobie utrzymanie dopiero w ostatniej trzydziestej ósmej kolejce rozgrywek.

Nieudane zakupy Aston Villi


Klub rozstał się w poniedziałek z dotychczasowym dyrektorem sportowym, Jesusem Garcią Pitarchem. Jego następcą został Johan Lange. Ma on duże doświadczenie. 40-latek pracował ostatnio jako dyrektor techniczny w FC Copenhagen.

Aston Villa notowała mizerne wyniki mimo wydania ponad 100 milionów funty na roczne transfery. Wielu graczy, takich jak Pepe Reina, Danny Drinkwater czy Mbwana Samatta nie spełniło pokładanych w nim oczekiwań. Działacze liczą na to, że teraz, pod wodzą nowego dyrektora dokonają rozsądniejszych wyborów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 31.07.2020 05:20

100 mln w błoto a teraz ciekawe za co będą kupować, pewnie pierw będą musieli sprzedać kilkuanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy