REKLAMA
REKLAMA

Bonusy bukmacherskie - Sierpień 2020

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  05.08.2020 10:47
Bonusy bukmacherskie - Sierpień 2020

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bukmacherzy nadal działają na pełnych obrotach. Choć wszystkie najlepsze ligi zakończyły rywalizację, to w sierpniu czekają nas emocje w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Przyglądamy się jak prezentują się bonusy bukmacherskie w sierpniu 2020.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Polscy bukmacherzy są raczej wierni bonusom powitalnym oferowanym swoich klientom i niezbyt często wprowadzają w nich zmiany. Nie oznacza to jednak, że na rynku nie pojawiają się nowe ciekawe propozycje. Te związane są między innymi z decydującą fazą rywalizacji w europejskich pucharach. Jak wyglądają bonusy bukmacherskie w sierpniu 2020? Przedstawiamy nasz ranking.

Pakiet powitalny STS


Jeden z najciekawszych pakietów bonusów dla nowych klientów niezmiennie proponuje lider polskiego rynku bukmacherskiego. Najważniejszym jego elementem jest oczywiście bonus od depozytu, który wynosi 100% do 1200 zł. Ale to nie wszystko! Wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny GOAL otrzymamy również zakład bez ryzyka 30 zł oraz darmowy zakład (freebet).

Korzystając z kodu promocyjnego GOAL nie musisz więc dokonywać od razu depozytu, aby zacząć swoją przygodę z bukmacherem. Umożliwia to freebet o wartości 30 zł, który otrzymujemy bez konieczności wcześniejszej wpłaty środków na konto bukmachera. Co ważne, bonusy łączą się ze sobą. Tym samym po wykorzystaniu freebeta, nadal będziesz mógł uzyskać bonus od depozytu, aż do kwoty 1200 zł. Więcej na temat oferty powitalnej STS

STS przygotował również specjalne bonusy na europejskie puchary. Za każde 100 złotych obrotu uzyskanego na zakładach AKO na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy, bukmacher przyznaje 10 zł bonusu. W ciągu tygodnia można zgarnąć dodatkowo do 100 złotych. Więcej na temat gwarantowanych bonusów na europejskie puchary

Pakiet bonusów na start od Superbet


Bardzo ciekawą ofertę na start nowym klientom proponuje również Superbet. W tym przypadku również mamy do czynienia z bonusem od depozytu oraz wolnym zakładem (freebet). Zasady ich przyznania są nieco inne, ale oferta na pewno jest godna rozważenia.

Bonus powitalny Superbet przyznawany jest za trzy kolejne depozyty. Łącznie możemy otrzymać do 600 złotych. W przypadku pierwszej wpłaty bonus wynosi 100% do 300 złotych. W przypadku kolejnych dwóch, 100% odpowiednio do równowartości 200 i 100 złotych.

Bukmacher dla Czytelników naszego serwisu przygotował również specjalną ofertę w postaci wolnego zakładu o wartości 34 zł, który można otrzymać rejestrując konto poprzez odnośnik znajdujący się na naszej stronie. Należy jednak pamiętać, że freebet otrzymamy po dokonaniu depozytu w wysokości minimum 40 zł. Więcej na temat oferty powitalnej Superbet

forBET utrzymuje nową ofertę


Zmiany w ofercie powitalnej bukmacher wprowadził w poprzednim miesiącu. W sierpniu nadal możemy korzystać z przedstawionych propozycji, które obowiązują po wykorzystaniu przy rejestracji kodu promocyjnego GOALBET. A propozycje są bardzo ciekawe! Otrzymujemy bowiem możliwość gry bez podatku przez 14 dni, a także bonus od depozytu aż do 2050 zł. Szczegóły oferty powitalnej forBET.

Bukmacher przygotował również specjalną ofertę na europejskie puchary, w których rywalizacja dokończona zostanie w sierpnia. Polega na zbieraniu punktów za poprawne wytypowanie zakończenia meczu (3 punkty) lub dokładnego jego wyniku (10 punktów). Najlepsi otrzymają dodatkowe bonusy o wartości od 5 do aż 2000 zł. Więcej na temat promocji forBET na europejskie puchary

Betclic i PZBuk z cashbackiem


Cieszącą się coraz większym zainteresowaniem polskich klientów ofertą jest bez wątpienia cashback, który umożliwia otrzymanie zwrotu stawki za przegrany zakład, oczywiście po pomniejszeniu ją o podatek w wysokości 12%. Ofertę znajdziemy między innymi u tych bukmacherów.

Bukmacher Betclic oferuje nowym klientom cashback aż do wysokości 550 złotych. Aby mieć możliwość skorzystania z oferty, podczas rejestracji należy podać kod promocyjny GOALPL. Po dokonaniu pierwszego depozytu i obstawieniu pierwszego zakładu będziemy mieli możliwość skorzystania z cashbacku.

W przypadku bukmachera PZBuk oferta cashback umożliwia otrzymanie zwrotu do 200 złotych. Oferta jest oczywiście mniej atrakcyjna od tej przedstawionej przez Betclic, ale tylko dla graczy, którzy grają za duże stawki. Dla większości nowych klientów jest to zupełnie wystarczająca propozycja. Aby z niej skorzystać, również należy podać przy rejestracji kod promocyjny GOALBET, który uprawnia do otrzymania bonusu powitalnego PZBuk. Oprócz cashbacku otrzymamy dzięki niemu 20 tysięcy punktów lojalnościowych, które następnie możemy wymienić na różnego rodzaju nagrody.

Bonusy bukmacherskie - sierpień 2020


Powyżej przedstawiliśmy podstawowe informacje o ofertach powitalnych dla nowych klientów, z których można skorzystać w sierpniu 2020 roku. To tylko część z propozycji oferowanych przez legalnych bukmacherów. Pełną ofertę bonusów bukmacherskich znajdziesz tutaj.

Bonusy bez depozytu w sierpniu 2020


Nie ma wątpliwości, że bonus bez depozytu to jedna z atrakcyjniejszych dla nowych klientów promocji na start. Ofertę umożliwiająca uzyskanie bonusu, bez konieczności wcześniejszego dokonywania depozytu, ma jedynie STS. Co więcej… Korzystając z kodu promocyjnego GOAL przy rejestracji, otrzymamy darmowy zakład o wartości 30 zł. To nieco lepsza oferta od standardowej.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

andee | 07.08.2020 13:12

Każdy chyba chętnie z bonusów korzysta, ja też, a teraz z tego co widzę muszę skorzystać też z bonusu sts i tego Waszego kodu promocyjnego :)

zdzichoX | 07.08.2020 22:42

Ja jestem stałym graczem i bonusy w STS bardzo mi odpowiadają.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy