REKLAMA
REKLAMA

Bukmacherzy: Betclic ze zwrotem 50 zł na LM i LE

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  05.08.2020 17:10
Bukmacherzy: Betclic ze zwrotem 50 zł na LM i LE

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W najbliższych dniach czekają na wielkie emocje związane z rywalizacją w europejskich pucharach, która wkracza w decydującą fazę. Bukmacherzy prześcigają się w promocjach na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W tyle nie pozostaje również Betclic, który uruchomił dedykowaną dla tych rozgrywek ofertę Combi Crush.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminNajnowsza propozycja Betclic pozwala na otrzymanie zwrotu do 50 złotych za przegrany kupon, który obejmuje mecze Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy. Należy jednak pamiętać o kilku zasadach, które uprawniają do skorzystania z promocji.

Aby skorzystać z oferty, należy w dniach 5-8 sierpnia dołączyć do promocji (poprzez kliknięcie przycisku "Dołącz tutaj" pod odpowiednią ofertą na stronie Betclic) i postawić za minimum 50 złotych kupon obejmujący co najmniej pięć zakładów dotyczących meczów Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy. Należy jednak pamiętać, że kurs całkowity takiego kuponu musi wynosić co najmniej 5.00.


Przejdź na stronę Betclic


Jeżeli kupon okaże się trafiony, będziesz mógł cieszyć się całą swoją wygraną. Jeżeli jednak coś pójdzie nie po Twojej myśli i kupon będzie przegrany, Betclic dokona zwrotu stawki brutto jako bonus, maksymalnie do 50 zł. W przypadku większej ilości kuponów spełniających wymagania, do zwrotu zostanie zaliczony tylko pierwszy postawiony kupon.

Otrzymany bonus należy obrócić sześć razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy