REKLAMA
REKLAMA

Ferran Torres piłkarzem Manchesteru City

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mancity.com  |  05.08.2020 07:00
Ferran Torres piłkarzem Manchesteru City

Josep Guardiola  |  fot. Stefan Constantin/SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ferran Torres jest już oficjalnie zawodnikiem Manchesteru City. 20-letni pomocnik przeniósł się do klubu z Etihad Stadium, na zasadzie definitywnego transfer z Valencii.

Utalentowany Hiszpan, który w ostatnim sezonie rozegrał 44 spotkania we wszystkich rozgrywkach, zdobywając sześć bramek, podpisał z Manchesterem City umowę do czerwca 2025 roku.

- Cieszę się, że dołączyłem do City. Każdy zawodnik chce grać w ofensywnie usposobionych drużynach, a Manchester City pod tym względem jest w światowej czołówce - powiedział Ferran Torres po podpisaniu kontraktu.

- Pep zachęca do naprawdę otwartego, agresywnego stylu, który uwielbiam. Jest również z menedżerem, który ma udokumentowane osiągnięcia w podnoszeniu umiejętności zawodników. Moim marzeniem jest, aby nadzorował mój rozwój - kontynuował Hiszpan.

- Uważnie śledziliśmy postępy Ferrana i byliśmy pod dużym wrażeniem. Jest młody i wciąż się rozwija. Jego technicznie umiejętności są dokładnie tym, czego szukamy na skrzydle. Jest szybki, potrafi stworzyć przestrzeń jednym ruchem i potrafi stwarzać sytuacje, które decydują o wygrywaniu spotkań. Czuję, że jest to idealne miejsce dla niego do rozwoju. Z Pepem na czele może przenieść swoją grę na wyższy poziom - dodał Begiristain.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy