REKLAMA
REKLAMA

Solskjaer z kłopotem bogactwa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  10.08.2020 11:36
Solskjaer z kłopotem bogactwa

David De Gea  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer przyznaje, że w przyszłym sezonie nie będzie w stanie zadowolić wszystkich trzech bramkarzy, jeżeli do drużyny wróci Dean Henderson.

Obecnie w kadrze Czerwonych Diabłów znajdują się David de Gea i Sergio Romero, którzy w ostatnim sezonie dzielili się występami w pierwszej drużynie. Latem do zespołu ma jednak wrócić utalentowany Dean Henderson, który ostatnie dwa lata spędził na wypożyczeniu w Sheffield United.

- Konkurencja o miejsce składzie jest ważna i tego oczywiście szukamy. Mamy Deana, Sergio i Davida w naszym zespole, ale oczywiście trudno będzie zatrzymać wszystkich trzech. Zobaczymy, jaka będzie w tej sprawie decyzja - powiedział Solskjaer.

- Jeżeli chodzi o pozycję bramkarza to mogę być jednym z najbardziej uprzywilejowanych szkoleniowców na świecie, mając Sergio, Davida i wracającego Deana. To trzej topowi bramkarze. Zobaczymy, co zrobimy dalej - dodał norweski szkoleniowiec.

Kto opuści Old Trafford?


Wszystko wskazuje na to, że jeden z bramkarzy będzie musiał pożegnać się latem z Manchesterem United. Wydaje się, że pewną pozycję w klubie z Old Trafford ma David De Gea. Tym samym władze i szkoleniowiec Czerwonych Diabłów będą musieli podjąć decyzję w sprawie pozostałej dwójki.

Henderson, który ma za sobą dwa świetne zespoły w Sheffield, nie musi narzekać na brak zainteresowania. Przedstawiciele klubu z Bramall Lane chętnie zatrzymaliby go w swoim zespole, a wzrok w jego kierunku kieruje również londyńska Chelsea, której jednym z celów na letnie okno transferowe jest sprowadzenie nowego bramkarza. Mało prawdopodobne jest jednak, aby Manchester United zdecydował się na definitywne pożegnanie z Hendersonem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

redsik | 10.08.2020 12:09

interesuje mnie to kto będzie w nowym sezonie numerem 1 w MU, moim zdaniem Henderson powinien wykopać z piątki Davida a na rezerwie powinien zostać Romero, DDG do sprzedaży bo można uzyskać za niego fajne pieniądze a to już nie ten sam bramkarz co choćby 2 sezony temu...

theNINE | 10.08.2020 14:22

No ciekawa sytuacja. Trochę tak jak parę lat temu w Chelsea, kiedy Mourinho zdecydował że to jest moment aby Courtois zastąpił Cecha. Tutaj być może Solskjaer też będzie musiał podjąć podobną decyzję chyba że uda się dogadać kolejne wypożyczenie dla młodego Anglika.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy