REKLAMA
REKLAMA

Pickford na wylocie z Evertonu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Star  |  13.08.2020 10:24
Pickford na wylocie z Evertonu?

Jordan Pickford  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Daily Star sugeruje na swoich łamach, że Jordan Pickford nie może być pewny swojej przyszłości w Evertonie. Wpływ na taki stan rzeczy ma mieć to, że menedżer The Toffees w osobie Carlo Ancelottiego jest coraz bardziej sfrustrowany błędami popełnianymi przez 26-latka.

Pickford to bramkarz, który dołączył do Evertonu z Sunderlandu w 2017 roku. Jak na razie w ekipie z siedzibą na Goodison Park zawodnik zaliczył 129 występów, w których 37 razy zachował czyste konto. Obecna umowa Anglika obowiązuje do 2024 roku.

Niepewna przyszłość Pickforda w Evertonie


Opiekun Evertonu jest zdania, że reprezentacyjny golkiper nie jest wystarczająco pewny między słupkami. Stąd też plany związane ze znalezieniem nowego bramkarza. Ancelotti niejednokrotnie dawał do zrozumienia, że poziom koncentracji u bramkarza nie jest na odpowiednim poziomie.

Włoch jest zdania, że Pickford nie jest na tyle pewnym punktem zespołu, aby pomóc mu wywalczeniu miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach na koniec kolejnej kampanii. Warto też odnotować, że słabsza dyspozycja golkipera Evertonu sprawiła, że większe szanse na grę w reprezentacji Anglii mają ostatnio Dean Henderson, czy Nick Pope.

Menedżer The Toffees podobno otrzymał od swoich szefów cel, którym jest zajęcie miejsca w pierwszej szóste na koniec kolejnego sezonu. Spodziewać się można zatem, że Ancelotti tego lata przeanalizuje sytuację związaną ze swoimi bramkarzami, a tym samym Pickforda czeka walka o to, aby przekonać opiekun Evertonu do swoich umiejętności.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

kubaFR | 13.08.2020 15:19

Zawsze to powtarzam i będę powtarzać ze to bardzo przeciętny bramkarz. Grał ma mundialu bo Anglicy akurat bramkarzy od wielu lat maja słabych. Co prawda teraz pojawiło sie kilku obiecujących ale Pickford Był przepłacony tylko dlatego ze to Anglik

JohnyKozak123 | 13.08.2020 15:31

Ja na miejscu Carlo rzucil wszystkie siły na Heandersona, a jak nie on to Martinez z Arsenalu czy nawet Romero.

redsik | 13.08.2020 19:26

jak najbardziej dla dobra Evertonu powinni się go pozbyć... jest masa dobrych bramkarzy a Pickford to ręcznikanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy