REKLAMA
REKLAMA

Klopp zakończy karierę po odejściu z Liverpoolu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Daily Mail  |  17.08.2020 14:06
Klopp zakończy karierę po odejściu z Liverpoolu?

Juergen Klopp  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp, ujawnił, że planuje wziąć rok wolnego po wygaśnięciu jego kontraktu z The Reds. Nie wyklucza również sytuacji, w której nie wróci już na trenerską ławką.

Obecna umowa Kloppa z klubem z Anfield Road obowiązuje do 2024 roku i niemiecki szkoleniowiec zamierzą ją wypełnić. W Liverpoolu, który w ostatnim sezonie, po 30 latach przerwy, ponownie sięgnął po mistrzowski tytuł, z pewnością również nie myślą o zmianie szkoleniowca.

Klopp ma już jednak plan na to, co będzie robił po wygaśnięciu obecnego kontraktu. - Wezmę rok wolnego i zadam sobie pytanie, czy nie tęsknię za piłką nożną. Jeżeli odpowiedź będzie brzmiała "nie", będzie to koniec trenera Jürgen Kloppa - powiedział niemiecki szkoleniowiec dla Sport Buzzer.

- Jeśli pewnego dnia nie będę już trenerem, jest jedna rzecz, za którą na pewno nie będę tęsknił. To brutalne napięcie tuż przed meczem - dodał Klopp.

Klopp: Chcemy być nieprzyjemnym zespołem


Niemiecki trener z niecierpliwością czeka już na nowy sezon, który traktuje jako kolejne wyzwanie. Klopp zapowiada, że Liverpool nie przystąpi do niego z zamiarem obrony tytułu, ale z chęcią zdobycia kolejnych trofeów.

- Cały klub czeka już na nowy sezon, chcemy być jeszcze lepsi. Chcemy gonić za przeciwnikami i piłką na całym boisku, nadal chcemy być super nieprzyjemnym zespołem. Nie bronimy żadnych tytułów, chcemy zdobyć nowe. Dopiero zaczynamy wygrywać - dodał szkoleniowiec.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Rob66 | 17.08.2020 16:49

Oby mu te cztery lata dały kilka pucharów i satysfakcję.

Konradosmen | 17.08.2020 23:37

juz sie nie moge doczekać nowego sezonu walki o obrone Mistrzostwa przez the reds... oby kibice wrocili na stadiony bo gra  przy pustym Anfield to nie to samo... za nie spełna rok będzie Kloop swiętował obrone Mistrzostwa ale juz przy pełnych trybunach, i dobrze było wygrać w końcu puchar Angli.

Szlam_0707 | 18.08.2020 08:45

Jorgus zapewne zdaje sobie sprawę że tylko u nas może być szczęśliwy , więc to byłby wielki bul prowadzić kogoś innego ;)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy