REKLAMA
REKLAMA

Raiola: Pogba zostanie w Manchesterze United

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  23.08.2020 21:58
Raiola: Pogba zostanie w Manchesterze United

Paul Pogba  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer piłkarski w osobie Mino Raioli ostatnio udzielił ciekawej wypowiedzi na temat swoich klientów. Znany agent dał do zrozumienia, że tego lata Paul Pogba nie rozstanie się z Manchesterem United, a ponadto Federico Bernardeschi jest zdecydowany na to, aby kontynuować swoją karierę w Juventusie FC. Zdaniem Raioli Andrea Pirlo może być też lepszym trenerem niż Josep Guardiola.

Powszechnie znany menedżer piłkarski znany z nieszablonowych wypowiedzi udzielił wywiadu Sky Sport Italia, w którym poruszył kilka ciekawych kwestii. Ciekawe słowa wyraził na temat przyszłości mistrza świata z 2018 roku.

Wkrótce rozmowy na temat nowego kontraktu


- Pogba zostaje w Manchesterze United i myślę, że sternicy tego klubu będą próbować przedłużyć jego kontrakt. Porozmawiamy o tym wkrótce, bez stresu - powiedział Raiola.

- Manchester United ma plan, w którym jest na 100 procent miejsce dla Pogby. W związku z tym angielski klub tego lata nie przyjmie żadnej oferty w sprawie tego piłkarza - dodał agent piłkarski.

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Włoch Bernardeschi może zostać wykorzystany przy transakcjach związanych z wymianą piłkarzy. Mówiło się o tym, że ofensywny zawodnik Starej Damy może być częścią rozliczenia Juve za Pogbę lub Arkadiusza Milika.

- Federico doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego chce, że jego kariera zaczyna się w Juve, a nie kończy. Może wygodnie być mu w Juve, ale jeśli pojawią się lepsze warunki dla wszystkich zainteresowanych stron, to wspólnie ocenimy takie scenariusze - powiedział Raiola.

Niespodziewany, a jednocześnie spektakularny ruch


W Juventusie pojawił się nowy trener, którym został Włoch Pirlo. Na jego temat 52-latek również zabrał głos. - To była miła niespodzianka i spektakularny ruch, wręcz rewolucyjny. Nie wiem, czy będzie odpowiednim trenerem dla tej drużyny, ale jeśli Pirlo sprawi, że drużyna będzie grała tak jak on w przeszłości, to może wyjść to z korzyścią dla wszystkich. Kto wie, czy wtedy nie przebije Pepa Guardioli pod względem trenerskiej klasy - rzekł Raiola.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Midnite | 24.08.2020 11:08

I niech mi ktoś powie, że w tym związku Pogba ma cokolwiek do powiedzenia. Na horyzoncie nowy kontrakt, nowa prowizja i szukanie nowych wyzwań przez Francuza można włożyć między bajki.

Mr_Devil | 24.08.2020 11:58

Solskjaer bierze to na siebie, zobaczymy co z tego będzie. Uparł się żeby mieć Pogbusia w swojej drużynie, to ma - przynajmniej przez kolejny rok. Inna sprawa, to oczywiście obecny, wyjątkowy czas, który nie sprzyja, by wypychać go z klubu. Jesteśmy skazani na Pogbusia, mnie to nie leży..anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy