REKLAMA
REKLAMA

Castagne już po testach medycznych, przeprowadzka do Leicester blisko

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  02.09.2020 15:47
Castagne już po testach medycznych, przeprowadzka do Leicester blisko

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Timothy Castagne jest już bardzo blisko zmiany barw klubowych, podaje Sky Sports. Belg przeszedł już testy medyczne przed swoją przeprowadzką z Atalanty Bergamo do Leicester City. Transakcja ma zostać sfinalizowana wkrótce.

Timothy Castagne ma kosztować ponad 21 milionów funtów przedstawiciela Premier League. Finalizacja transferu z udziałem zawodnika może zająć jeszcze kilka dni ze względu na obowiązki piłkarza względem reprezentacji Belgii.

Premier League nowym wyzwaniem Belga


Prawy defensor testy medyczne przeszedł w Duesseldorfie, aby uniknąć naruszenia zasad kwarantanny. Przypomnijmy, że Belgowie w najbliższą sobotę zmierzą się z Danią w Lidze Narodów UEFA.

Castagne nie doprecyzował jeszcze szczegółów swojego kontraktu z klubem z King Power Stadium. Urodzony w Arlon zawodnik w poprzedniej kampanii wystąpił łącznie w 33 spotkaniach Atalanty, w których zdobył dwie bramki, notując też trzy asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

BOYSSAN | 02.09.2020 18:15

Fajnie Atalanta skasuje , tym bardziej za gracza który raczej był rezerwowym. Uważam ze to dobry dealanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy