REKLAMA
REKLAMA

Aouar na radarze dwóch klubów Premier League

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Mirror  |  10.09.2020 09:57
Aouar na radarze dwóch klubów Premier League

Ligue 1

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Houssem Aouar to zawodnik postrzegany jako cudowne dziecko francuskiej piłki. Najnowsze doniesienia angielskich mediów sugerują, że zawodnik może w sezonie 2020/2021 grać w jednym z klubów z Premier League.

Houssem Aouar znalazł się na celowniku Arsenalu i Manchesteru City, podaje The Mirror. O tym, że zwolennikiem talentu młodego zawodnika jest Josep Guardiola, wiadomo od dawna. Okazuje się jednak, że także Mikel Arteta jest pod wrażeniem umiejętności piłkarza.

Klub z północnego Londynu rozważa podobno złożenie oferty, która składałaby się z gotówki i dodania jednego z zawodników do transakcji. Tym piłkarzem miałby być Matteo Guendouzi. Kłopot w tym, że przedstawiciele klubu z Ligue 1 nie są tego typu rozwiązaniem zainteresowani.

Wielki talent


Aouar to piłkarz, który jest wychowankiem Olympique Lyon. Aktualnie piłkarz jest odłączony od drużyny, gdyż zachorował na COVID-19. Termin powrotu zawodnika do gry nie jest znany. Dodajmy natomiast, że 22-latek w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił w 41 meczach, w których zdobył dziewięć bramek, notując też 10 asyst.

Obecny kontrakt Aouara z OL obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na blisko 50 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy