REKLAMA
REKLAMA

Bale alternatywą Sancho w Manchesterze United?

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: The Express  |  13.09.2020 10:01
Bale alternatywą Sancho w Manchesterze United?

Gareth Bale  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Władze Manchesteru United mają być już sfrustrowane nieudanymi próbami wykupienia Jadona Sancho z Borussi Dortmund. Zdaje się jednak, że Czerwone Diabły znalazły tańszą alternatywę. Klub zainteresowany jest Garethem Balem.

Manchester United od dłuższego czasu zainteresowany był pozyskaniem utalentowanego młodego Anglika - Jadona Sancho. Długotrwałe negocjacje, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, miały nieco zniechęcić Czerwone Diabły do zakontraktowania skrzydłowego Borussi Dortmund. Cena wywoławcza wynosząca niezmiennie 108 milinów funtów odstraszyła Solskjaera przed sprowadzeniem do siebie reprezentanta Anglii.

Red Devils znalazły tańszą alternatywę. Monitorują oni cały czas sytuację Garetha Bale'a w Realu Madryt. Czerwone Diabły zdają sobie sprawę, że sytuacja Walijczyka w Los Blancos jest bardzo trudna. Doświadczony skrzydłowy ma bardzo złe relacje z klubem, przez co może przytrafić się okazja, aby ściągnąć go do siebie za promocyjną cenę. United już w poprzednim roku było zainteresowane sprowadzeniem zawodnika Realu Madryt, ale jego pensja przeraziła zarząd Czerwonych Diabłów, którzy nie chcieli płacić Baleowi 600 tysięcy funtów tygodniowo.

Obecnie sytuacja się zmieniła, wiele źródeł podaje, że Real jest nawet w stanie zapłacić pół pensji Walijczyka, byleby ten odszedł z klubu. Daily Star podaje, że Solskjaer uważa Garetha Bale'a za dobrą alternatywę dla Jadona Sancho, w przypadku niesprowadzenia Anglika. Walijczyk zagrał stosunkowo małą ilość minut na boisku w sezonie 2019/2020, jak na takiej klasy piłkarza, dlatego chciałby on wrócić do Premier League. Manchester United wolałby wypożyczyć 31-latka, ale Real Madryt chce od razu sprzedać skrzydłowego za kwotę 22 milinów funtów.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

JohnyKozak123 | 13.09.2020 14:39

Jeśli Mu chce zamienić Sancheza na drugiego Sancheza to droga wolna. Różnica jest taka, że Sanchez zawsze chciało się grać a Bale nie koniecznie.

Threex | 13.09.2020 16:36

Jakakolwiek opcja pozbycia się Walijczyka będzie cudowna. Aczkolwiek uważam że Real da się wydymać jeśli odda Bale'a za darmo i jeszcze opłaci pół pensji. Albo transfer za parę mln i wtedy dogadać się z pensja. Albo niech spada za free ale wtedy nowy nabywca już się całkowicie zajmuje swoim zawodnikiem.

Rockwell | 13.09.2020 18:44

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jeśli nie Sancho to trudno byle nie ten golfista bez ambicji.

kubaFR | 13.09.2020 20:33

Brać go bez gadania!anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy