REKLAMA
REKLAMA

David Brooks na liście życzeń klubów Premier League

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: The Sun  |  13.09.2020 11:58
David Brooks na liście życzeń klubów Premier League

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Manchester United oraz Tottenham dołączają do Leicester City w walce o podpis Davida Brooksa. Młody pomocnik Bournemouth ma kosztować około 50 milinów funtów.

Leicester od dawna interesuje się Davidem Brooksem. Po kontaktach z Bournemouth ustalono, że będzie on kosztować około 50 milinów euro. Niedawno do gry o podpis Walijczyka włączyły się Manchester United oraz Tottenham. Szef Leicester - Brendan Rodgers jest pod wrażeniem talentu młodego piłkarza i mimo zainteresowania innych wielkich klubów, to właśnie Lisy są najbliżej sprowadzenie Brooksa.

Walijczyk przez większą część poprzedniego sezonu zmagał się z kontuzją, przez co nie uchronił popularnych Wisienek od spadku z Premier League. Bournemouth zarobiło już dużo pieniędzy, między innymi dzięki sprzedaży Ake, Wilsona oraz Ramsdale'a, ale mimo wszystko nie chcą oni obniżyć ceny za swojego pomocnika. Włodarze Bournemouth chcieliby jeszcze sprzedać za pokaźną kwotę Joshuę Kinga.

Tottenham oprócz Brooksa chciałby pozyskać wspomnianego Norwego. Po nieudanym transferze Milika, Koguty wciąż pozostają tylko z jednym napastnikiem - Harrym Kanem. Napastnikiem Bournemouth interesują się także Aston Villa, Fulham i Everton, a 28-latek ma zostać sprzedany za około 15 milionów funtów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
19.09 19:58