REKLAMA
REKLAMA

Arsenal jednak daleko od transferu Aouara?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  27.09.2020 16:39
Arsenal jednak daleko od transferu Aouara?

Kibice Arsenalu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ostatnie doniesienia mediów sugerowały, że londyński Arsenal wygrał już z Juventusem walkę o zakontraktowanie Houssema Aouara. Prezydent Lyonu, Jean-Michel Aulas sugeruje bowiem, że Kanonierzy są daleko od spełnienia żądań finansowych Francuzów.

Działacze Arsenalu złożyli ofertę, która ma opiewać na 30 milionów funtów. Nie zadowala to jednak Lyonu, który zasygnalizował już, że to zdecydowanie zbyt mało, by wyrażono zgodę na transfer Aouara na Emirates Stadium.

Lyon nie chce sprzedawać Aouara


22-letni zawodnik spędził całą dotychczasową karierę w Ligue 1. Prezes Jean-Michel Aulas liczy na to, że nic w tej sprawie się nie zmieni.

- Arsenal jest wciąż daleko od kwoty, jaką wart jest nasz zawodnik. Aouar jest nadal z nami i zagra w meczu z Lorient. Wiążemy z nim plany na przyszłość - zaznaczył prezydent Les Gones.

Aouar jest reprezentantem Francji do lat 21. W 139 występach dla Lyonu zdobył on 24 gole. Znacząco przyczynił się do udanych występów swojego klubu w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie.

Pozostaje pytanie czy Arsenal będzie w stanie wyłożyć na Francuza więcej niż 30 milionów funtów. Kanonierzy nie mają już dużo czasu, bo okno transferowe zamyka się w poniedziałek 5 października.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy