REKLAMA
REKLAMA

Aston Villa ma plan, aby pozyskać pomocnika Chelsea

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  28.09.2020 16:49
Aston Villa ma plan, aby pozyskać pomocnika Chelsea

Kibice Chelsea  |  fot. Rafał Rusek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Aston Villa według informacji Sky Sports ma plan, aby pozyskać Rubena Loftusa-Cheeka. Zawodnik aktualnie broni Chelsea FC. Wierząc medialnym doniesieniom, klub z siedzibą na Villa Park chciałby wypożyczyć piłkarza.

Aston Villa nie jest jednym klubem, chcącym pozyskać zawodnika The Blues. Wcześniej zainteresowanie 24-latkiem wyrażały takie kluby jak Southampton, czy West Ham.

Środkowy pomocnik urodzony w Londynie to wychowanek Chelsea, który w trakcie swojej przygody z klubem ze Stamford Bridge był już wypożyczony. Zawodnik w 2017 roku trafił na rok do Crystal Palace.

W kontekście klubu z Brirmingham warto natomiast nadmienić, że w trakcie trwającego okienka transferowego do tego klubu dołączyli już między innymi: Matty Cash, Emiliano Martinez, czy Bertrand Traore.

W związku z powyższym Aston Villa na wzmocnienia latem tego roku wydała już 85 milionów funtów. Mimo wszystko klub z Premier League chciałby mieć jeszcze w swoich szeregach Loftusa-Cheeka.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Wardogs | 28.09.2020 21:02

Wypozyczenie nie byloby glupim pomyslem
Lecz Lampard rozwaza sprzedaz badz po prostu zamiane z Młotami na Rice'a i dopłate ze strony Niebieskich ;)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy