REKLAMA
REKLAMA

Ruediger zasili lokalnego rywala Chelsea?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  29.09.2020 10:57
Ruediger zasili lokalnego rywala Chelsea?

Chelsea  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Antonio Ruediger prawdopodobnie jeszcze przed zamknięciem okna transferowego zmieni barwy klubowe. Jak informuje Sky Sports, pozyskaniem środkowego obrońcy Chelsea zainteresowany jest między innymi Tottenham Hotspur. Oba kluby mają do 5 października czas na sfinalizowanie ewentualnych rozmów w tej sprawie.

Reprezentant Niemiec stracił ostatnio miejsce w drużynie prowadzonej przez Franka Lamparda. Piłkarz nie wystąpił w żadnym z trzech dotychczasowych spotkań The Blues w nowym sezonie Premier League. Wszystko wskazuje na to, że w sezonie 2020/21 nie będzie mógł liczyć na regularne występy na Stamford Bridge, gdzie obecnie przegrywa rywalizację z Thiago Silvą, Kurtem Zoumą, Andreasem Christensenem i Fikayo Tomorim.

Ruediger, mając w perspektywie przyszłoroczne finały Mistrzostw Europy, chce tego uniknąć i poważnie rozważa zmianę klubu jeszcze podczas letniego okna transferowego. 27-letni obrońca nie może narzekać na brak zainteresowania, a jednym z klubów, które chętnie sprowadziłyby go do swojego zespołu ma być Tottenham Hotspur. Nie wiadomo jednak, czy Chelsea będzie skłonna pozwolić Ruedigerowi na odejście do jednego z ligowych rywali. Bardziej prawdopodobne wydaje się wypożyczenie niemieckiego obrońcy do jednego z klubów spoza Premier League.

Sam Lampard zapewnia jednak, że żadne konkretne decyzje w sprawie przyszłości Ruedigera jeszcze nie zapadły. - Nie zakładałbym niczego w tej sprawie. Nie zakładałbym, że Antonio lub inni zawodnicy naszego zespołu odejdą - mówił menedżer The Blues przy okazji konferencji prasowej przed wtorkowym meczem IV rundy Carabao Cup, w którym Chelsea zmierzy się z... Tottenhamem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco