REKLAMA
REKLAMA

West Ham wykłada 25 milionów za defensora Napoli

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  30.09.2020 09:47
West Ham wykłada 25 milionów za defensora Napoli

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Działacze West Hamu United są zdeterminowani, by pozyskać defensora Napoli. Mowa o Nikoli Maksimoviciu, za którego londyńczycy oferują 25 milionów euro.

Sky Sport Italia donosi, że szanse na transfer są spore. Zwłaszcza, że serbski defensor nie podpisał nowego kontraktu z Azzzurri. Jego umowa wygasa tymczasem latem przyszłego roku. Istnieje więc ryzyko, że Maksimović opuściłby Napoli bez sumy odstępnego. To dla klubu ostatni dzwonek, by na nim zarobić.

West Ham nie szaleje z transferami


28-letni zawodnik występuje w barwach Azzurri od lata 2017 roku. Przeniósł się wówczas do Napoli z Torino za 21 milionów euro.

Maksimović był w ostatnich sezonach wiodącą postacią pierwszego zespołu. Łącznie w czasie czterech sezonów rozegrał 73 oficjalne mecze dla Partenopei.

Młoty nie dokonały wielkich wzmocnień w tym oknie transferowym. Najdroższym pozyskanym piłkarzem był Tomas Soucek, za którego zapłacono Slavii Praga 16,2 miliona euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

kubaFR | 30.09.2020 10:21

Lepszy byłby ten Tarkowski ale cena za niego jest zaporowa

Fan_Tulipan | 30.09.2020 19:45

Gdyby była faktycznie taka oferta to Napoli by nawet się nie zastanawiało i sprzedało Serba.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy