REKLAMA
REKLAMA

Smalling wciąż niepewny swojej przyszłości

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.10.2020 13:26
Smalling wciąż niepewny swojej przyszłości

Chris Smalling  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Chris Smalling według informacji włoskich dziennikarzy zarezerwował na dzisiejszy wieczór prywatny lot samolotem do Włoch w celu sfinalizowania swojej przeprowadzki do AS Romy. Angielski defensor ma zatem wrócić do ekipy z Wiecznego Miasta, której barwy reprezentował w trakcie poprzedniej kampanii.

Chris Smalling to zawodnik, który już od kilku miesięcy był łączony z transferem definitywnym do Romy. Przedstawiciele Giallorossich długo nie potrafi jednak dojść do porozumienia ze sternikami klubu z Old Trafford w sprawie finalizacji transakcji.

Corriere dello Sport podaje jednak, że były reprezentant Anglii wkrótce powinien pojawić się w stolicy Włoch. Rano w Rzymie obecny był agent zawodnika James Featherstone, który miał załatwić Smallingowi lot do stolicy Włoch, więc wygląda na to, że transakcja jest bliska finalizacji, przynajmniej z punktu widzenia włoskich mediów.

Sprzeczne głosy


O ile włoscy dziennikarze podają, że Anglik ma jeszcze dzisiaj pojawić się w Italii, to sprzeczne doniesienia podaje Simon Stone z BBC Sport, który twierdzi, że Smalling prawdopodobnie do stycznia zostanie w angielskiej ekipie.

Obecna umowa doświadczonego defensora z Man Utd obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W poprzednim sezonie w koszulce rzymian piłkarz wystąpił łącznie w 30 spotkaniach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Franek. | 05.10.2020 15:46

Ja kompletnie nie rozumiem czemu ktos Smallinga chce w United sprzedać. Patrząc na grę naszych parodystów w obronie to Anglik mógłby być wartością dodaną w naszej defensywie.Swego czasu bodaj za van Gaala przez jeden sezon to był czołowy obrońca PL.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy