REKLAMA
REKLAMA

Kolejny przypadek koronawirusa w Liverpoolu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  06.10.2020 11:45
Kolejny przypadek koronawirusa w Liverpoolu

Xherdan Shaqiri  |  fot. Alexandr Kryazhev / Sputnik/ Hepta / Sport Pi

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Xherdan Shaqiri jest kolejnym zawodnikiem Liverpoolu, który uzyskał pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem. Piłkarz przechodził badania po dołączeniu na zgrupowanie reprezentacji Szwajcarii przed zbliżającymi się spotkaniami z Chorwacją, Hiszpanią i Niemcami.

O sytuacji w oficjalnym komunikacie poinformowała Szwajcarska Federacja Piłkarska. Czytamy w nim: "Xherdan Shaqiri uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i pozostaje w izolacji. Środki ochronne i wymogi UEFA dotyczące drużyn narodowych zawarte w protokole UEFA są ściśle przestrzegane od samego początku. Na tej podstawie trwają obecnie rozmowy z lokalnymi władzami odpowiedzialnymi za ochronę zdrowie, dotyczące dalszej procedury'.

Kolejny przypadek w Liverpoolu


28-letni Szwajcar to już trzeci zawodnik Liverpoolu, u którego w ostatnim czasie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Pozytywne wyniki testów uzyskali również Sadio Mane i Thiago Alcantara, Obaj, podobnie jak Shaqiri, pozostają obecnie na kwarantannie.

Skrzydłowy Liverpoolu był łączony z opuszczeniem klubu podczas letniego okna transferowego, ale ostatecznie pozostanie na Anfield Road przynajmniej do stycznia. W obecnym sezonie Shaqiri tylko raz pojawił się na boisku, występując od pierwszej minuty w pucharowym meczu z Lincoln City.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

uzalezniony | 06.10.2020 13:06

Przyfarciło się Liverpoolowi ,ze akurat jest przerwa reprezentacyjna

wood | 07.10.2020 18:51

Akurat przez okres przerwy na kadry przejdzie go bezobjawowo i po problemie ;)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy