REKLAMA
REKLAMA

Problemy Kloppa. Kolejny piłkarz Liverpoolu z COVID-19

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: The Mirror  |  11.10.2020 18:03
Problemy Kloppa. Kolejny piłkarz Liverpoolu z COVID-19

Juergen Klopp  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Media donoszą, że Naby Keita jest czwartym piłkarzem Liverpoolu, u którego stwierdzono pozytywny wynik na COVID-19. Zawodnik ten zaraził się prawdopodobnie podczas zgrupowania reprezentacji Gwinei, gdzie obecnie przebywa.

Keita nie zagrał w wygranym przez jego zespół 2:1 spotkaniu przeciwko Wyspom Zielonego Przylądka. Po meczu okazało się, że zawodnik Liverpoolu jest jednym z pięciu kadrowiczów, u których wykryto obecność koronawirusa. Keita będzie tym samym przebywać teraz na kwarantannie.

Wcześniej COVID-19 wykryto u innych graczy Liverpoolu. Mowa o Kostasie Tsimikasie, Thiago i Sadio Mane. Pozytywny wynik miało też badanie Xherdana Shaqiriego, ale okazało się ono być błędne. Ponownie pobrana próbka dała wynik negatywny.

Wszystko wskazuje na to, że Sadio Mane i Thiago będą mogli zagrać w zaplanowanych na 17 października derbach z Everotnem. W meczu tym niemal na pewno nie wystąpi z kolei wspomniany Naby Keita.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 12.10.2020 07:06

fajnie że Thiago wraca i ten sezon będzie dziwny bo co i ruch ktoś będzie musiał przejść kwarantannęanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy