REKLAMA
REKLAMA

Co z Grosickim? Nerwowe oczekiwanie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Twitter  |  16.10.2020 20:26
Co z Grosickim? Nerwowe oczekiwanie

Kamil Grosicki  |  fot. Mateusz Porzucek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Gdzie zagra Kamil Grosicki? To pytanie stawiają sobie kibice reprezentacji Polski. Jak poinformował dziennikarz Mateusz Borek, popularny "Grosik" tuż przed zamknięciem okna transferowego w Anglii podpisał umowę z Nottingham Forest, do którego ma być wypożyczony. Na razie jednak żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła finalizacji transferu.

"Typowe. Kamil Grosicki Story. 60 sekund przed zamknięciem okna, dokładnie o 17.59 podpisuje kontrakt z Nottingham Forest. System rejestracji nie przysyła potwierdzenia. NF twierdzi, że transfer jest zrealizowany. Kamil w drodze do Nottingham. Wypożyczenie do końca sezonu. Na wypadek awansu 2 lata umowy" - napisał na Twitterze Mateusz Borek.

Polski skrzydłowy miałby więc przenieść się do klubu z Championship na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Czy tak się faktycznie stanie? Na chwilę obecną nie można tego w stu procentach potwierdzić. Jak informuje Mateusz Borek, przedstawiciele Nottingham Forest są przekonani, że transfer udało się zrealizować, ale na razie nie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia z żadnej ze stron.

Oba kluby, a także reprezentant Polski, przed oficjalnym ogłoszeniem transferu, muszą poczekać na potwierdzenie transferu ze strony Angielskiej Federacji Piłkarski (FA).

Dla Grosickiego powrót na zaplecze angielskiej Premier League byłby szansą na regularnie występy. W zespole West Bromwich Albion, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, nie mógł na to liczyć. W obecnym sezonie nie otrzymał od menedżera Slavena Bilicia szansy występy w żadnym z czterech dotychczasowych spotkań Premier League.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy