REKLAMA
REKLAMA

Bielik poradził sobie z ciężką kontuzją. Walka o Euro czas start

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Derby County  |  22.10.2020 19:26
Bielik poradził sobie z ciężką kontuzją. Walka o Euro czas start

Krystian Bielik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Krystian Bielik wygląda na to, że wrócił już do pełnej sprawności po poważnej kontuzji, której doznał na początku. Menedżer Derby County ujawnił, że reprezentant znalazł się w kadrze meczowej drużyny do lat 23 na piątkowe starcie ligowe.

Krystian Bielik doznał kontuzji w konfrontacji z Tottenhamem Hotspur, zrywając więzadła w kolanie. Tym samym polski pomocnik był na kilka miesięcy wyłączony z gry. Philippe Cocu w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej zakomunikował jednak, że Bielik jest już w pełni sprawny, co może być dobrą wiadomość dla selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka.

22-latek znalazł się w kadrze meczowej Derby County na piątkowy bój z Southampton FC. Mecz rozegrany zostanie w piątek o godzinie 14:00 oczywiście bez udziału kibiców. Dodajmy, że drugi zespół Baranów plasuje się aktualnie na siódmym miejscu w tabeli rozgrywek Premier League 2, legitymując się dorobkiem siedmiu punktów po pięciu spotkaniach.

Urodzony w Koninie piłkarz trafił do Derby latem 2019 roku z Arsenalu FC. Bielik w pierwszej drużynie Derby zaliczył jak na razie 21 spotkań. Zawodnik w swoim piłkarskim CV ma też na swoim koncie trzy występy w reprezentacji Polski. W powszechnej opinii Bielik jest jednym z głównych kandydatów do gry w środku pola na Euro w szeregach ekipy dowodzonej przez Jerzego Brzęczka.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Hanolus | 22.10.2020 20:54

Bielik młody chłop a zakola już na pół bani, fatalne geny.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy