Mecz godny hitu kolejki! Pech belgijskiego geniusza

dodał: Oskar Szatraj  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  08.11.2020 19:24

Kevin De Bruyne  |  fot. PressFocus

Hit ósmej kolejki Premier League, czyli starcie Manchesteru City z Liverpoolem spełnił nasze oczekiwania. Szczególnie widowiskowa była pierwsza połowa, w której mieliśmy dwa rzuty karne, wykonane z różnym skutkiem. Po przerwie tempo gry nie było już tak intensywne i ostatecznie nie poznaliśmy zwycięzcy, ponieważ mecz zakończył się rezultatem 1:1.

Oczy kibiców w Anglii, Europie i na świecie zwrócone były w niedzielne popołudnie na Etihad Stadium, gdzie Manchester City podejmował Liverpool FC. Ten mecz to starcie gigantów, którzy przed sezonem uznawani byli za głównych kandydatów do triumfu w Premier League. Dziś oba zespoły miały swoje większe i mniejsze problemy, ale nie zmienia to faktu, że na murawę wyszli piłkarze klasy światowej, którzy mieli nam zapewnić niesamowite widowisko.

Świetny początek gości

Brytyjskie media zastanawiały się przed tym spotkaniem, kto powinien pojawić się w wyjściowej jedenastce. Roberto Firmino, czy Diogo Jota? Ostatecznie Juergen Klopp postanowił zaskoczyć wszystkich i znalazł miejsce dla obu tych graczy. Bliżej środka operował Brazylijczyk, z kolei były gracz Wolverhampton najczęściej ustawiony był na prawej stronie boiska. Okazało się to świetną decyzją, ponieważ The Reds od początku byli bardzo aktywni, czym zaskoczyli gospodarzy, którzy spodziewali się innej gry. Liverpool z łatwością uwalniał się spod pressingu i płynnie przechodził do fazy ataku.

Dobra gra aktualnych mistrzów Anglii dała efekt w postaci gola, gdy w dwunastej minucie Sadio Mane wbiegł w pole karne, a przewinienia na Senegalczyku dopuścił się Kyle Walker. Sędzia Craig Pawson widział tę sytuację z bliska i wskazał na wapno. Nie potrzebował nawet obejrzenia powtórek. Odpowiedzialność na siebie wziął Mohamed Salah, który z dużym spokojem trafił w lewy róg bramki, poza zasięgiem Edersona.

Pech belgijskiego geniusza

Manchester City stracił gola, ale nie rzucił się do szaleńczego odrabiania strat. Podopieczni Pepa Guardioli nie zmienili taktyki i dłużej utrzymywali się przy piłce próbując cierpliwie konstruować akcje w ofensywie. Można było jednak odnieść wrażenie, że nie mają oni jednak pomysłu, jak przedrzeć się przez osłabioną defensywę Liverpoolu. W 25. minucie Obywatele przechwycili piłkę i stworzyli świetną okazję na zdobycie bramki wyrównującej. Kevin De Bruyne dośrodkował piłkę w szesnastkę, gdzie futbolówkę opanował Raheem Sterling, który uderzył na bramkę, ale świetnie interweniował Alisson.

Belgijski pomocnik swój geniusz zaprezentował w 31. minucie, gdy zagrał świetne podanie między obrońców w kierunku Gabriela Jesusa. Brazylijczyk kapitalnie uwolnił się od krycia i szpicem buta uderzył precyzyjnie w lewy dolny róg bramki. Ledwie minutę później mogło być już 2:1 dla gospodarzy. De Bruyne miał dużo wolnego miejsca wokół siebie i strzelił w kierunku lewego słupka. Uderzenie nie było jednak na tyle precyzyjne, aby wpaść do siatki.

W 39. minucie De Bruyne zagrał futbolówkę w pole karne, a tam ręką zagrał Joe Gomez. Arbiter nie był pewny co ma zrobić, dlatego podszedł do monitora i wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł belgijski lider środka pola, który swoim strzałem zszokował wszystkich kibiców. Uderzył on bowiem fatalnie, a piłka przeleciała obok lewego słupka.

Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, Mane ruszył z indywidualną akcją, a następnie zszedł do środka, ale nie zdecydował się na oddanie strzału, tylko podał Salahowi. Ten odegrał do wbiegającego w pole karne Trenta Alexandra-Arnolda, który uderzył na bramkę. Ederson obronił jednak na dwa razy i zażegnał zagrożenie. Tuż przed przerwą Anglik miał kolejną okazję na gola, gdy po krótkim rozegraniu rzutu wolnego oddał strzał na bramkę. Był on jednak zbyt mocny i nieprecyzyjny.

Wyrównana walka

Po przerwie również nie brakowało emocji. W 50. minucie Jota mógł wykorzystać zamieszanie w polu karnym, ale nie trafił czysto w piłkę i Ederson zdołał obronić. Chwilę później, swoją okazję miał także Manchester City. Joao Cancelo zagrał idealnie wymierzone podanie w kierunku Jesusa, który powinien mieć w tym momencie mieć na koncie dwa gole, ale uderzył obok bramki.

Niestety oba zespoły po przerwie nie były już w stanie grać na tak wysokim poziomie, jak wcześniej, ale można to zrozumieć. Pierwsze bardzo intensywne 45 minut sprawiło, że zawodnicy stracili mnóstwo sił. Mimo to można śmiało stwierdzić, że zobaczyliśmy świetny mecz, który ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

W następnej kolejce, która zostanie rozegrana po przerwie reprezentacyjnej, Manchester City zagra na Tottenham Hotspur Stadium z zespołem Jose Mourinho. Z kolei Liverpool podejmie u siebie Leicester City.

Komentarze | 70 komentarzy

Fergitajm | 08.11.2020 19:27

I cyk kolejny karniaczek dla Live. Już ich uzbierali więcej niż Utd w tym sezonie. To tak dla tych niektórych szczekaczy z forum. Co do meczu to dobry wynik

lukashi22 | 08.11.2020 19:29

Fajne meczycho, dobre tempo. Ręce opadają jak widzę tak miękkiego karnego, mam powinien być Oscar dla Mane w postaci żółtej kartki za symulke. W końcówce meczu Walker powinien wylecieć z boiska za swój wślizg. Czasami zastanawiam się na ch...j są Ci sędziowie, pałętają się po boisku i przeszkadzają...

Drukarzyk | 08.11.2020 19:30

Kolejny mecz wydrukowany dla lfc. Mane nurek od powiewu wiatru wywraca się w polu karnym, a sędzia drukarz daje karniak. Co za oszuści.

Pepe12LFC | 08.11.2020 19:30

Do 55 minuty świetny mecz, a później dwie drużyny dogadały się na remis, żeby nikt z tego pojedynku poszkodowany. Brawo sędziowie i brawo VAR prawidłowe decyzje. Jak to mówią dobry remis na wyjeździe, chociaż były sytuacje żeby zdobyć więcej bramek :)

Rob66 | 08.11.2020 19:34

Fajne zawody.
Mecz na remis.
Cenny punkt. Tak jak pisałem wcześniej przed meczem punkt to będzie sukces.

Simi1993 | 08.11.2020 19:34

Czy to był dobry mecz ???
Moim zdaniem tylko w pierwszej połowie , w drugiej nuda ...

Pierwsze pół godziny zdecydowanie dla Liverpoolu potem kilka własnych błędów sprawiło że  City udało się kilka razy zagrozić , aż wreszcie strzelili gola i wiadomo mieli szansę na drugiego , ale KDB ją zmarnował .

Drukarzyk | 08.11.2020 19:38

Simi1993: jeszcze mieli okazję stuprocentową kiedy glowkowal Jesus

Zbanowany | 08.11.2020 19:38

Czy tylko mi się wydaje, ze od jakiegoś czasu nagłówki na tej stronie wymysla jakiś  natchniony gimnazjalista?

adasko_23 | 08.11.2020 19:38

Karny na Mane jeśli był to dwie minuty wcześniej powinien być rzut wolny na lini pola karnego gdzie faulowany był Sterling.
Szkoda bo karny wykonany fatalnie. Powinien Jesus strzelać, zresztą to co zrobił przy bramce na wyrównanie to poezja.

Walker jak zwykle jeździec bez głowy który nie powinien tego meczu dokończyć.

W City o dziwo środek obrony super i oby ta para Dias-Laporte gwarantowała niezła jakość.

Bezbarwny Torres i Sterling ale co się dzieje z Bernardo to nie wiem. Chłopak wyglada jakby zapomnial jak się gra w piłkę.

Liverpool z kolejnym problemem bo TAA meczu nie dograł i raczej kilka tygodni na boisku go nie zobaczymy.

City musi regularnie punktować i gonić czołówkę jeśli żeby nie stracić kontaktu.

Drukarzyk | 08.11.2020 19:39

Durrrr: dokładnie, 100% racji

PawelLFC | 08.11.2020 19:42

masakra ile trolli Mułów.Wy chyba meczu nie widzieliście jak snujecie swoje chore teorie nt wydrukowanych karnych.Ale wiadomo nie od dziś ,że Memczester ma śmiesznych kibiców.

Mr_Devil | 08.11.2020 19:49

Podyktowany karny za rękę potwierdza, że w meczu z Sheffield, ręka Robertsona jednak powinna być odgwizdana..

Drukarzyk | 08.11.2020 19:50

PawelLFC razem z ciasnym i reszta gimbazy to trolliska z orlika boiska. ( Mają po 13 lat)

Drukarzyk | 08.11.2020 19:51

Jak niby meczu nie oglądaliśmy, to skąd byśmy wiedzieli o tej sytuacji? Myślenie trolli z lfc, poziom zerowy

Fergitajm | 08.11.2020 19:55

Ale co się teraz dziwią ci którzy pisali że United tylko z karnych wygrywa. Karma szybciutko wraca

Karbaron1 | 08.11.2020 20:01

Przecież nie od dziś wiadomo że Mane jest w środowisku piłkarskim nazywany polawiaczem pereł. To do niego należy rekord nurkowania bez butli. Zastanawiam się kiedy go w końcu rozpracują. Powinni sędziom przed meczem pokazywać jego pady żeby byli czujni. Jezu który to juz raz. A jak już zagwizdał, to chwile wcześniej powinien gwizdnąć taki sam faul na Sterlingu. Kabaret to delikatne słowo na ta farsę. Pozatym meczyk bardzo fajny, pilkarsko City lepsze. Liverpool poza pierwszymi 15 minutami nie zaprezentował się zbyt dobrze. Nie wiem jakim cudem City ich nie dojechało i wywożą punkt. Gomez caly czas podłączony pod prostownik, który dostał w spadku po Lovrenie

Drukarzyk | 08.11.2020 20:08

Karbaron1: pięknie to opisałeś, idealnie w punkt

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 20:28

No powiem szczerze że jestem zaskoczony dzisiejszym meczem bo w końcu nie było drukowania i dwa karne były słuszne. Jeżeli ktoś twierdzi ze kopniak kolanem w udo Mane to nie faul to nie chce mi się nawet tłumaczyć tego zdarzenia. Ważne że jak Bruno wywraca się o własne nogi to należy się karniaczek XD

kuba_psg | 08.11.2020 20:31

Świetny mecz? :D W drugiej połowie myślałem, że usnę, wślizg Cancelo był najciekawszym zagraniem w ciągu ostatnich 30 minut :D I ci komentatorzy co chwila powtarzający, że zaraz się rozkręci... normalnie Śmierć w Wenecji :D

Drukarzyk | 08.11.2020 20:31

Ciasny wie, że było drukowanko pod lfc to myśli oczy jakąś sytuacja z zeszłego sezonu. Jednak jesteś miękkim ujem robiony.

Drukarzyk | 08.11.2020 20:33

* mydli oczy

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 20:44

Drukarzyk | 08.11.2020 20:49

Ciasny hipokryto. Już cię tu wyjaśniam melepeto. To ty wszystkich wyzywasz odkąd założyłeś konto ( przeważnie kibiców mu), wiecznie masz klapki na oczach i snujesz żenujące teorie spiskowe o drukowaniu przeciw lfc, a jak widzimy od zeszłego sezonu, to dla lfc właśnie sędziowie drukują gamoniu jeden. Powinieneś się wstydzić, że marnujesz powietrze na tym świecie. Nie pozdrawiam

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 21:00

No ale mnie teraz wyjaśniłeś. Hahahahahahaha przecież jestes na tym forum od dzisiaj wiec skąd wiesz ze ja tak wyzywam ludzi. Daj na to jakiekolwiek dowody albo zamilcz. Nie jestem święty i może kiedyś nazwałem kogos idiotą ale takim patologicznym człowiekiem jak Ty nigdy nie bylem i nie będę. Dostałeś bana za wyzywanie mnie zapewnie i znowu to samo. Żałosne.

Drukarzyk | 08.11.2020 21:07

Wystarczy wejść w twój profil i poczytać twoje komentarze gamoniu. Pewnie siedziałeś z 3 klasy w podstawówce i jej nie ukończyłeś jak cygany

Drukarzyk | 08.11.2020 21:10

Aaa i jeszcze jedno antkukajtku. To ty masz już tu 138 konto trollu. Kiedyś ktoś podał tutaj  twoje imię i nazwisko grubasie. Wiemy kim jesteś i jak wyglądasz ( otyły gamoń prawiczek )

aborur | 08.11.2020 21:11

Drukarzyk czy REKSIO :)  nowe konto ile ich masz  szczekasz za wszystkie konta !!!                                                                         Czy to Mane, Sterling,Martial padają wszyscy  jak porażeni prądem a tu się kłócą tylko o Mane :))  KOMPLEKSY na widok Liverpoolu BEZCENNEeeee ale ubaw :~}}

Mr_Devil | 08.11.2020 21:15

Faktycznie, od momentu faulu na Sterlingu, (po przeciwnej stronie boiska), piłka cały czas była w grze. Ani razu nie wyszła na aut, ani razu gra nie została przerwana przez sedziego, do momentu odgwizdania karnego dla Live..

Simi1993 | 08.11.2020 21:26

"CiasnyWiesiek | 08.11.2020 20:44
Drukarzyk - masz coś mądrego do powodzenia czy tylko wyzwiska ? Ale czego się spodziewać po kibicach United, Chelsea czy City. Jestem pewny że kibicujesz w którejś z tych drużyn i jestes sfrustrowany życiem."

Drogi Wiesławie popatrz pierwsze na kibiców swojego klubu ;))))

SzczeraOLA | 08.11.2020 21:34

Pierwsza połowa to fajne widowisko ale druga już nie. moim zdaniem Liverpool byl lepszym zespołem od MCity bardziej konkretnie grali.  Kloop i Pep to najlepsi z najlepszych fachowców w piłce. Brawa panowie

Deyna1947 | 08.11.2020 21:41

Remis zasłużony w pierwszej połowie lepszy Liverpool w drugiej City.
Ogólnie nie był to jakiś oszałamiający mecz. W zespole obywateli Sterling zagrał  słabiutko jest całkowicie bez formy z koleji u The reds Firminio tez się nie wykazał.
Uważam że pomiędzy tymi zespołami znów rozegra się walka o mistrzostwo Anglii,no może do nich Chelsea jeżeli ustabilizuje formę.

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 21:44

Simi - oczywiście widzę tez to co piszą kibice The Reds.Problem polega na tym ze kibiców Live nazywacie tymi najgorszymi a sami nie jesteście lepsi. Wystarczy wymienić takich jak Mr Devil,Che2002, Karbaron, drukarzyk i wiele innych. Nawet ostatnio Ty który jestes w miarę spokojny po kimś pojechałeś. W kazdej ekipie znajdą się Ci którzy tylko ubliżać potrafią tylko nie wiem dlaczego najbardziej obrywa się za to kibicom Live.

Simi1993 | 08.11.2020 22:03

Może dlatego najwiecej obrywa się kibicom The Reds ,ze w waszych szeregach można znaleźć najwięcej takich :) w innych drużynach tak jak piszesz też się zdarzają ale w porównaniu do kibiców LFC to jest takich mało ;)

Karbaron1 | 08.11.2020 22:07

Czesio skoro już mnie wywołałeś to nie mogę przejsc obojętnie. Ustalmy jakas chronologię. Wyzywales i ublizales mi od momentu kiedy się tu tylko pojawiłem. Zawsze podchodziłem do Ciebie z dystansem i humorem. Nigdy Cie nie obraziłem do momentu  komentarza na temat Carraghera, ale tam przekroczyłeś granice dobrego smaku w mojej opinii. Mam dwie córki i moje granice wrażliwości pewnie są gdzie indziej niz Twoje. Napisales ze kogos tam opluł, tak jakby cham splunął na ziemię. Może zabrakło refleksji z Twojej strony, może ja pojechałem za mocno. Cóż bylo, minęło. Bez obrazy. To był jedyny komentarz w którym pojechałem trochę mocniej, innego nie znajdziesz bo takiego nie ma. Nie bądź taki wrazliwy

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 22:14

Simi - a jak najwięcej to spoko XD jak to wyliczyłeś? Liczyłeś na każdym forum piłkarskim ilu jest troli w każdej drużynie?

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 22:17

Karbaron - ja tez mam dzieci i nadal sądzę że wolałbym żeby ktoś opluł moja córkę niz ją bił na chacie. Dlatego uważam Giggsa za większego chama niz Carre. Jezeli dla Ciebie jest na odwrót to Twoja sprawa.

Simi1993 | 08.11.2020 22:20

Drogi Wiesławie ;)
Nie liczyłem , ale pisałem już 100 razy :) ale to nic napiszę 101 , A więc po prostu wchodzę i czytam posty i jak tylko pojawia się coś związane z United to 1 , 2 góra 3 komentarz to prowokacja fana LFC
@PawelLFC
@Slime
@The Kop
@ Konradosmen
Poza Tobą oni najczęściej ;)

CiasnyWiesiek | 08.11.2020 22:31

Simi - To wy każdy komentarz traktujecie jako prowokacje. My nie możemy skrytykować zawodnika czy meczu innej drużyny bo to odrazu prowokacja co nie ? Dobrze ze kibice innych drużyn nie wchodzą na posty o Live i nie krytykują ich na każdym kroku.

Simi1993 | 08.11.2020 22:51

Dobra :) Niech Ci drogi Wiesławie będzie , Masz rację . A ja już kończę ten temat , i skupiam się na tym co w postach ;)

piotruś83 | 08.11.2020 23:01

Kolejna kontuzja. Fajna wypowiedz Klopp'a po meczu. Moze troche mniej w****iony niz OGS, ale tez ostro o osobach odpowiedzialnych za planowanie meczow dla TV.

radek281291 | 08.11.2020 23:11

Fajna pierwsza połowa, druga taka sobie, ale wynik sprawiedliwy dla obu stron.

No i ten Gomez... Łatka Przeciętności długo będzie do niego przylegać :/

Mecz bez większych kontrowersji, ale to wejście Walkera pod koniec meczu - miał szczęście, że tylko żółta kartka

Oba karne prawidłowo podyktowane

The Kop | 08.11.2020 23:12

Simi1993 | 08.11.2020 16:58
Wchodzę i patrzę  :) Artykuł o United , zaglądam 4 komentarze ;) myślę że zapewne w top 3 jest 2 Liverpoolczykow :))) Jest lepiej , 4 Liverpoolczykow ;))))

Ja naliczylem 5 kibicow LFC co cos napisali . Tu nic nie wspomniesz o kibicach MU taki neutralny jestes??
I piszesz gląbie o hejcie kibicow LFC gdzie:))))) Sam sporo udzielasz sie pod kazda wiadomoscia na temat LFC . Gdzie jako kibic CFC malo ciebie widac. I gosc ma czelnosc pisac o prowokatorach za strony LFC .

The Kop | 08.11.2020 23:21

Co do meczu tak jak wczesniej pisalem 4 pkt z Bergamo i City beda dobrym wynikiem. Szkoda sytuacji z poczatku meczu. Dobre sedziowanie dobry mecz szczegolnie w 1 polowie. Niewykorzystany karny KDB mnie  dziwiwi zawidnik na milimetry potrafi zagrac pilke a tu taka wtopa chodz tu widze ogromna presje ze strony MC. Spadlismy z poduim ale mysle ze za dwa tygodnie wrocimy.

Konradosmen | 09.11.2020 00:03

the redis lepiej zaczeli ten mecz , ale potem się wyrównało., i cza przyznac ze remis jest  sprawiedliwy i dobry to wynik pacząc na kontuzje..

Simi1993 | 09.11.2020 07:10

The Kop
W prawie każdym poście przed meczem i po meczu Chelsea się udzielam :) Ale od analfabety który edukację zakończył na 3 klasie szkoły podstawowej nie wymagam aby umiał czytać :)))

redsik | 09.11.2020 08:08

Kolejny karniaczek dla Liverpoolu. Moi drodzy, zanim napiszecie o drukowaniu sędziów pod Liverpool powiedzcie co się stało w derbach , ja pier...le tutaj są same debile, widzę że ten portal upadł tak nisko jak mógł. Co do meczu to uważam że można było to wygrać, pisałem o tym przed meczem, że City juz nie jest taka maszyna pakującą 5 goli na mecz i powiem coś jeszcze , gdyby dzisiaj nie było De Bruyne to City by przegrał zaś my bez VVD byliśmy już skreślani z walki o mistrzostwo. Co teraz powiecie? Od 6 spotkań niepokonani w tym tylko jeden remis na Etihad. Bardzo fajnie gramy i oby tak dalej.

Simi1993 | 09.11.2020 09:22

Redsik
,, Co teraz powiecie ? " Ja od siebie powiem że póki co LFC radzi sobie świetnie mimo problemów kadrowych z ktorymi się boryka , jeszcze nie wiadomo czy Arnoldzik na dłużej nie wypadnie , więc szacun dla Kloppa ze mimo to potrafi jakoś poukładać drużynę , natomiast co do skreślenia Liverpoolu bez VVD , no cóż początek sezonu to 3 stracone gole z Leeds , 7 z AV więc były podstawy by twierdzić iż bez VVD może być ciężko ;)

Man. City22 | 09.11.2020 09:30

Gdyby, gdyby... Gdyby babcia miała wąsy... itd...:))
Wynik meczu sprawiedliwy. Żadna z ekip nie zdominowała tego meczu, dlatego remis wydaje się jak najbardziej OK.
Z mojego punktu widzenia, czyli jakby nie było subiektywnego, City mogło zwyciężyć, choćby dlatego że stworzyło  więcej tzw. "setek" (Choć w sporcie nie ma czegoś takiego jak setka, bo zawodnicy to nie roboty i możliwość popełnienia pomyłki istnieje zawsze. Zresztą, maszyny też się psują) Przestrzelony karny Kevina, czy niecelny strzał głową Jesusa, to najlepsze przykłady.
Tak czy inaczej, obie ekipy dalej są w grze i prawdopodobnie rozstrzygną między sobą sprawę tytułu.
Ja pocieszam się tym, że City grać gorzej już  nie może. Wszyscy zawodnicy Obywateli są w formie gorszej w stosunku do poprzedniego sezon, a niektórzy wręcz w tragicznej (Sterling, Silva) Nawet Kevin gra dużo gorzej i tylko dlatego, że to bardzo inteligentny facet i świetny zawodnik, to jego gra aż tak bardzo nie razi. Pewnikiem jest że  zespół poprawi formę a wówczas  City zacznie regularnie punktowac.

Rob66 | 09.11.2020 09:49

Jestem tutaj kilkanaście lat.
Ale widzę że nie ma moderatorów to wyzwiska lecą.
Przydałby się taki Pan Mietek.
Ale zapewne większość z Was go nie pamięta.
Nie można pisać merytorycznie z argumentami?
Ludzie w kraju jest żle a wy robicie jeszcze taki syf.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Simi1993 | 09.11.2020 10:38

A no lecą wyzwiska lecą , no ale cóż jeśli chodzi o mnie to ja zwyczajnie odbijam piłeczkę @The Kop gdyż za każdym razem pierwszy mnie zaczepia i wyzywa ;)

Karbaron1 | 09.11.2020 10:41

Ani przez chwilę nie wyglądało na to że Liverpool mógł ten mecz wygrać, jeśli już ktoś miał ten mecz wygrać to było to City. Co to w ogóle za tok rozumowania rodem z gimnazjum, ze jakby De Bruyne nie gral to byśmy. Co byśmy?

Pepe12LFC | 09.11.2020 11:23

Karbaron1 jedyna sytuacja jaka sprawia, że ten mecz mogło wygrac City to karny. Mecz ewidentnie na remis, co pokazują nawet statystki meczu.

Drukarzyk | 09.11.2020 11:42

Nie mieli okazji? Co ty piszesz! A strzał Jesusa głową w drugiej połowie to co ? Przecież to była setka

The Kop | 09.11.2020 12:33

Simi
Ale przyznasz ze tu najwiecej;) dalem ci przyklad zwracasz kibicom LFC ze udzielaja sie na stronach MU dowod na twoja neutralnosc ;) z tym udzielaniem pod CFC ostatnio chyba ze 2-3 tyg napisalem ze raz na tydzien cos nabazgrasz pod okienkiem CFC zgadza sie przed i po meczu i tyle cie tam widac:) Tu zas jedna wiadoomosc i z z 10 razy zalisz sie jacy to my kibice zli :))

Karbaron1 | 09.11.2020 12:56

Proszę Cię Pepe, tylko nie statystyki

Pepe12LFC | 09.11.2020 13:43

No dobra jak nie statystyki to proszę bardzo. City główka Jesusa, karny, strzał Sterlinga w pierwszej połowie i bramka Gabriela. Liverpool pierwsza minuta Firmino zamiast lobować leżącego Edersona mija go i wybiega za linie dla napastnika w formie to sytuacja do wykorzystania, później Gol Salaha z karnego, uderzenie Arnolda w Edersona, gdzie piłka prześlizgnęła mu się pod brzuchem, ale w porę zareagował bo czaił Sie Jota, na początku drugiej połowy odbicie strzału do boku przez Edersona Jota przełożył obrońcę i fatalnie uderzył prosto po ziemii prosto w Edersona.
Tak jak wspomniałem jedyna sytuacja jaka jest na korzyść City to karny zmarnowany przez De Bruyne. I jak już chcecie to wypominać to okej City było lepsze o tego karnego, ale to już wspomniałem.

aborur | 09.11.2020 14:18

Pepe szkoda się spierać o (kropki,przecinki) we wczorajszym meczu. To są tzw. Polskie dzbanki które nigdy nie były na żadnym meczu w Angli ale za to EKSPERCI pełną gębą.  Pod postami o Liverpoolu najwiecej jest zawsze oszołomów (psełdo kibiców MU i Chelsea itd) dzieciaki co nie maja co robić to piszą te swoje wypociny mama tata w pracy i NUDAa !!!   Gul Gul skacze ze Liverpool jest w gazie, a muły tego gazu nie mają i Płaczą łezki lecą i ZzŻzale swe wylewają tutaj bo nikt i tak i tak ich nie chce słuchaÇ!!!   Teraz jest przykro bo jak to Liverpool jest lepszy? jak to możliwe!!!  a no właśnie jest to możliwe było i będzie ;)) he he gdzie są  te muły no GDZIE?  się pytam. Jest super jest pięknie piecze dupsko? i dobrze ma PIECc i to długo i intensywnie.  Miernoty VArczesterskie. Miłego dnia LALECZKI PŁACZKI...

Simi1993 | 09.11.2020 15:06

The Kop
spójrz na pierwszy mój komentarz w tym poście i powiedz co takiego złego napisałem .

The Kop | 09.11.2020 16:25

Simi
Dlaczego odwracasz kota ogonem bo juz nie wygodne pytanie napisalem wyraznie twoj wpis pod adresem kibicow LFc.
Tu jakos tak neutralny nie jestes. Zwracasz komus uwagi a sam swietoszek nie jestes.
Zdaje sie ze nie analfabeta a ciezko zrozumiec prostwgo przekazu ;))

Simi1993 | 09.11.2020 17:12

Tam też nic nie napisałem co nie jest prawdą ;) Jak wchodziłem były 4 komentarze i wszystkie kibiców LFC :)

The Kop | 09.11.2020 21:11

Simi

The Kop | 09.11.2020 21:28

Tu tez 4 :) ale oczy wiście tego nie widzisz :) prztpadek tu i pod wieloma innymi jest podobnie. No ale pod CFC to szukaj Simiego jak  ,,wiatu w polu" ostatnio ci napisalem zanim cie zaczepilem raz na tydzien o sorry dwa przed i po meczu CFC :)))
Pod postami LFC to jak ryba w wodzie.
Czepiasz sie mnie Ciasnego czy Simiego i w czym uwazasz sie za lepszegu ?? Jak dlamnie jestes taki sam jak ten mrdevil ttlko szpileczka w strone LFC nato TYLKO stac bol dupy nic wiecej bo teraz LFC jest na fali . Guwno z ciebie kibic CFC tylko jak to napisales masz znaczek w Awatorze heheee  i gosc wyzywa innych  od troli :))

Simi1993 | 09.11.2020 22:56

Grzesiu
Mnie nie interesuje Twoje zdanie na mój temat i będę pisał co mi się podoba ;)))

The__Normal__On | 09.11.2020 23:02

Oglądałem skrót. Karny dla LFC to jakaś pomyłka. Koniec uwagi.

Karbaron1 | 10.11.2020 00:22

Polawiacz pereł to jakiś fenomen, poza polem karnym ni c***a nie przewrócisz chlopa, nie ma szans, zawsze sztywniutko na nogach. A jak tylko wjeżdża w pole karne wystarczy podmuch wiatru, jakieś muśnięcie i leży chlop na glebie

Pepe12LFC | 10.11.2020 08:17

Karbaron1 w meczu z Chelsea Thiago tylko delikatnie musnął Wernera, rozpędzony Niemiec padł i był oczywisty karny, tu mamy identyczna sytuacje. Każdy napastnik wykorzysta taki błąd obrońcy, który zostawia mu nogę.
Teraz spójrz na to jest VAR, są powtórki i dalej gwiżdżą takie sytuacje, wiec to może ty źle to interpretujesz i to faktycznie są faule do odgwizdania ?

Karbaron1 | 10.11.2020 10:53

Wiadomo Pepe, każdy ma swoje za uszami, ale Mane to konkurencji raczej nie ma w tym aspekcie. Wiadomo skąd ksywka polawiacz pereł. Ale żeby nie było ze sie tylko doszukuje to wciąż uważam go za najlepszego pilkarza Liverpoolu, ogólnie jest jednym z lepszych piłkarzy, tylko ma ta swoją przypadłość