REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Hermit
obserwuj
utworzony : 06 grudnia 2011 22:05
ostatnie logowanie : 11 listopada 2014 21:26  |  Status: offline
imię i nazwisko :Marcin
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :1994  (26 lat)
ulubiona drużyna :
Arsenal
ulubiony zawodnik :
Henry
ulubione rozgrywki :
Inne

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: RVP: Jestem dumny, że mogę tutaj być
17.08.2012 23:17
@ginginho
nieźle;p. Jak dla mnie pasuje jeszcze to:
The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid
artykuł: RVP: Jestem dumny, że mogę tutaj być
17.08.2012 22:40
@Evolver
Heh sytuacja się zmieniła, to i odczucia wobec piłkarza uległy zmianie. O dwulicowości możemy mówić wtedy, gdy 2 różne zachowania występują w tym samym przypadku .
@mrEko
A myślisz, że za pensję którą dostawał w Arsenalu karmiłby dzieci powietrzem i potrzebował zapomogi od państwa... Za taką tygodniówkę większość z nas utrzymałaby się spokojnie przez 3-4lata... No w sumie jeśli jeszcze jedno porsche w garażu,wartę jest więcej niż honor czy miłość kilku milionów fanów...
artykuł: RVP: Jestem dumny, że mogę tutaj być
17.08.2012 22:28
@czerwona1878
Ile razy można to wałkować, RVP miał do wyboru jedynie 2 opcje: zostać  w Arsenalu lub przenieść  do MU. City i Juve po prostu nie spełniły wymagań finansowych Wengera i spółki...  Jak Arsenal ma wygrywać, skoro co roku odchodzą od niego tak ważne ogniwa, jak choćby Robin? Rozumiem, nie chce czekać kolejnego roku by sprawdzić czy nowe transfery wypalą, bo najmłodszy to nie jest, ale sam mówił, że nie przejdzie do innego angielskiego klubu. Za to straciłem do niego cały szacunek(oczywiście palenie koszulek, uważam za sporą przesadę). Tak jak ktoś pisał " piłkarzy którzy zdobywali najważniejsze trofea jest wiele ale klubowych legend bardzo mało". Ale Robin poszedł na skrót, już został legendą klubu - największym zdrajcą w historii AFC. Bo przecież jaki kapitan, który od lat zapewnia o swojej miłości do drużyny, odchodzi w tak ważnym momencie?
artykuł: Carrick: Robin to wielkie wzmocnienie
16.08.2012 13:45
Ja nie rozumiem tej nienawiści kibiców AFC do MU, a sam jestem fanem kanonierów, od prawie 11 lat. Zawsze nie lubiłem innych drużyn z Londynu i od niedawna MC, które wybiło się na pieniądzach( których, o ironio Arsenalowi brakuje:) ) Nie życzę Robinowi połamania nóg,( bo do tego są zdolne, chyba tylko osoby niezrównoważone psychicznie)lecz utrzymania formy z euro. Mój stosunek wobec United nadal jest neutralny, ponieważ za transfer odpowiada jedynie RVP, który wymusił sprzedaż .
artykuł: Arsenal przyjął ofertę za Van Persiego
15.08.2012 21:18
W dzisiejszych czasach w środowisku piłkarskim słowa podlegają inflacji o wiele szybciej niż pieniądze. Uważałem RVP za jednego z najbardziej honorowych piłkarzy, darzyłem go wielkim szacunkiem. Niestety rzeczywistość jest bardzo brutalna... Panu RVP dziękuję za kubeł zimnej wody na głowę...

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.